Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Koningshof
Maassluis
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
15:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Spant!
Bussum
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Spant!
Bussum
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Speeldoos
Baarn
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Maaspoort
Venlo
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Flint
Amersfoort
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
Flint
Amersfoort
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Cardo
Groesbeek
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cultura
Ede
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Reggehof
Goor
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Smeltkroes
Maarheeze
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Het Postkantoor
Bovenkarspel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Piet Hein Eek
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
zaterdag 07 januari 2017
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Koningshof, Maassluis
20:15
Mini & Maxi
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
René van Meurs - Even goede vrienden
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Singer Theater, Laren
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Pand, Gorinchem
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Minou Bosua - Minoux
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
zondag 08 januari 2017
15:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Lindenberg Theater, Nijmegen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bird & Sheep - Yakanuko
Theater de Kom, Nieuwegein
maandag 09 januari 2017
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Diederik van Vleuten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Watskeburt?! - de musical
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Licht
Spant!, Bussum
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 januari 2017
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Spant!, Bussum
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Bouwkunde, Deventer
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Spot
Theater de Speeldoos, Baarn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Witte Theater, IJmuiden
woensdag 11 januari 2017
20:30
Comedy Atelier
Comedy Cafe, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) - Welke show?
De Kleine Willem, Enschede
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Maaspoort, Venlo
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Derks - Spot
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
NUHR
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Minou Bosua - Minoux
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Veste, Delft
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 12 januari 2017
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Harmonie, Leeuwarden
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
De Speeldoos, Vught
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Flint, Amersfoort
André Manuel - De Onzen
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Leidse Schouwburg, Leiden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
NUHR
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Henry van Loon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Bellevue, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Cardo, Groesbeek
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Lievekamp, Oss
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Speeldoos, Baarn
Minou Bosua - Minoux
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Veste, Delft
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Walhalla, Rotterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 13 januari 2017
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Cultura, Ede
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Molenberg, Delfzijl
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Reggehof, Goor
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Schattelijn, Geertruidenberg
Pieter Derks - Spot
De Smeltkroes, Maarheeze
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Fulcotheater, IJsselstein
Henry van Loon - Sleutelmoment
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Orpheus, Apeldoorn
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Piet Hein Eek, Eindhoven
Sanne Wallis de Vries - Gut
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
Chris Silos - Pierewaaien
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Enge Buren - Ruk!
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Tineke Schouten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg De Kring, Roosendaal