Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
10:00
C.C. Den Blank
Overijse
C.C Warenar
Wassenaar
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Martiniplaza
Groningen
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Compagnietheater
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
BREStheater
Brielle
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Domijnen
Sittard
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
14:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
't Spul
Schiedam
14:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Het Park
Hoorn
15:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Lux
Nijmegen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Deventer Schouwburg
Deventer
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
So What!
Gouda
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
donderdag 25 februari 2016
10:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Den Blank, Overijse
Roué Verveer - Op het laatste moment
C.C Warenar, Wassenaar
vrijdag 26 februari 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Martin Aart de Jong & DJ Coen
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Intouchables
Theater De Kolk, Assen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Kolk, Assen
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Venray, Venray
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Parktheater, Eindhoven
20:00
Van Der Laan & Woe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Martiniplaza, Groningen
Alex Roeka - Voort!
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Je Suis Ali
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Ronald Goedemondt
Compagnietheater, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Chassé Theater, Breda
Roué Verveer - Op het laatste moment
BREStheater, Brielle
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 27 februari 2016
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Zaantheater, Zaandam
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Daniël Arends
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Intouchables
Theater De Kolk, Assen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Trio Giphart / Chabot
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Venray, Venray
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Almere, Almere
20:30
André Manuel
Posttheater, Arnhem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Diligentia, Den Haag
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DeLaMar, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Maaspoort, Venlo
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Domijnen, Sittard
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Bon theater, Medemblik
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Lentecabaret in ’t Spul
't Spul, Schiedam
zondag 28 februari 2016
14:00
Kizzy
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Schouwburg Het Park, Hoorn
15:00
FATU XL
Heineken Music Hall, Amsterdam
dinsdag 01 maart 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Je Suis Ali
Schaffelaartheater, Barneveld
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
woensdag 02 maart 2016
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Je Suis Ali
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Posthuis Theater, Heerenveen
Alex Roeka - Voort!
Lux, Nijmegen
20:00
Daniël Arends
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Bert Gabriels
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Deventer Schouwburg, Deventer
Sara Kroos - Doorgefokt
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
donderdag 03 maart 2016
20:30
André Manuel
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Comedy Collectief met Arie Koomen
So What!, Gouda
Murth Mossel - Voors en tegens
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Yora Rienstra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Doorgefokt
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Markant Uden, Uden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Daniël Arends
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht