Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cultuurhuis de Leest
Izegem
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Veluvine
Nunspeet
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Hof in Salland
Raalte
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Het Trefpunt
Warmond
Het Trefpunt
Warmond
Het Trefpunt
Warmond
Munttheater
Weert
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Kolk
Assen
Toestanden op Podium
Bemmel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Theater de Mythe
Goes
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Koningshof
Maassluis
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Velinx
Tongeren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Toestanden op Podium
Bemmel
Parktheater
Eindhoven
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Venray
Venray
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
donderdag 11 februari 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kasper van Kooten
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 12 februari 2016
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Posttheater, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Kennemer Theater, Beverwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
BREStheater, Brielle
Sara Kroos - Doorgefokt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Even goede vrienden
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ton Kas - JABROER
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Trio Giphart / Chabot
Energiehuis, Dordrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Schattelijn, Geertruidenberg
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cultuurhuis de Leest, Izegem
Alex Roeka - Voort!
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Het Veur Theater, Leidschendam
Ali B - Je Suis Ali
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Veluvine, Nunspeet
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
André Manuel
Hof in Salland, Raalte
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Agnietenhof, Tiel
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Herman Brusselmans / Nico Dijkshoorn
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Het Trefpunt, Warmond
Soundos - Geboren met ervaring
Het Trefpunt, Warmond
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Trefpunt, Warmond
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Munttheater, Weert
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Klooster, Woerden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 13 februari 2016
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Soundos - Geboren met ervaring
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Alex Roeka - Voort!
Theater De Kolk, Assen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Kolk, Assen
Lankmoed - Onvergetelijk
Toestanden op Podium, Bemmel
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
BREStheater, Brielle
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Comedy Kitchen
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ton Kas - JABROER
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Daniël Arends
Theater de Mythe, Goes
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Het Raam, Hillegom
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Het Park, Hoorn
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Veur Theater, Leidschendam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Koningshof, Maassluis
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kasper van Kooten
Theater de Bussel, Oosterhout
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kunstgreep, Oostzaan
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater Walhalla, Rotterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Johan Goossens - Daglicht
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Velinx, Tongeren
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Storm, Winterswijk
zondag 14 februari 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Toestanden op Podium, Bemmel
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Parktheater, Eindhoven
00:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Sneek, Sneek
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Venray, Venray
maandag 15 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Het LOO, Tessenderlo
dinsdag 16 februari 2016
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond