Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. Den Blank
Overijse
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
De Flux
Zaandam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Ons theater
Bilthoven
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
30CC/Schouwburg
Leuven
Ziggo Dome
Amsterdam
GC 't Heilaar
Beerse
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
C.C. Zoetegem
Zottegem
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Café Nassau
Breda
Melkweg
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Capitole
Gent
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Martinuskerk
Hempens
20:00
013
Tilburg
Martiniplaza
Groningen
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Nijdrop
Opwijk
Ziggo Dome
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Werftheater
Utrecht
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater Bouwkunde
Deventer
Werftheater
Utrecht
De Weijer
Boxmeer
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
16:00
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
De Muze
Noordwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Rex
Mol
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Rex
Mol
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Klooster
Woerden
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
zondag 12 juni 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 14 juni 2016
20:00
Intouchables
Theater de Spiegel, Zwolle
Dorine Wiersma
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 15 juni 2016
20:30
Mark Waumans
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater de Spiegel, Zwolle
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Blank, Overijse
donderdag 16 juni 2016
20:15
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
David Cross
Melkweg, Amsterdam
20:30
Adam Fields / Reinier Meijer
Comedy Cafe, Amsterdam
vrijdag 17 juni 2016
20:00
Zaans Gelach - Stand Up Comedy
De Flux, Zaandam
20:15
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Dorine Wiersma
Ons theater, Bilthoven
20:30
Adam Fields / Harry Glotzbach
Comedy Cafe, Amsterdam
zaterdag 18 juni 2016
Youp van 't Hek - Licht
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:15
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Dolf Jansen & The LSB Experience / Martijn Kardol
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Adam Fields / Vincent Geers
Comedy Cafe, Amsterdam
zondag 19 juni 2016
20:00
Youp van 't Hek
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
15:00
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 21 juni 2016
Hans Teeuwen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
woensdag 22 juni 2016
Hans Teeuwen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
donderdag 23 juni 2016
Youp van 't Hek - Licht
30CC/Schouwburg, Leuven
GABBERS met Guido Weijers / Jandino Asporaat / Philippe Geubels / Roué
Ziggo Dome, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
GC 't Heilaar, Beerse
vrijdag 24 juni 2016
20:30
Harry Glotzbach / Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam
GABBERS met Guido Weijers / Jandino Asporaat / Philippe Geubels / Roué
Ziggo Dome, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Zoetegem, Zottegem
zaterdag 25 juni 2016
20:30
Maartje & Kine
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Bob MacLaren / Tom Sligting
Comedy Cafe, Amsterdam
zondag 26 juni 2016
Hans Teeuwen
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Arjan Kleton / Dario di Mango / Donald Olie / Hans Dekker / Nick Donde
Café Nassau, Breda
maandag 27 juni 2016
The Adam Carolla Show
Melkweg, Amsterdam
woensdag 29 juni 2016
20:00
Hans Teeuwen
Parktheater, Eindhoven
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C De Muze, Heusden-Zolder
donderdag 30 juni 2016
Youp van 't Hek - Licht
Capitole, Gent
20:00
Hans Teeuwen
Parktheater, Eindhoven
zaterdag 02 juli 2016
20:30
Peter van Rooijen / Stefano Keizers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
dinsdag 05 juli 2016
20:00
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 09 juli 2016
21:00
Kasper van Kooten - Bonte Avond
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Hans Teeuwen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zondag 10 juli 2016
Hans Teeuwen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 13 juli 2016
Reggie Watts
Melkweg, Amsterdam
donderdag 14 juli 2016
20:00
Hans Teeuwen
Martinuskerk, Hempens
20:00
Comedy Central Presents: Reggie Watts
013, Tilburg
vrijdag 15 juli 2016
Hans Teeuwen
Martiniplaza, Groningen
zaterdag 16 juli 2016
21:00
Eva Crutzen - Spiritus
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
vrijdag 22 juli 2016
20:00
Hans Teeuwen
Capitole, Gent
zaterdag 23 juli 2016
20:00
Hans Teeuwen
Capitole, Gent
zondag 24 juli 2016
20:00
Ben Blom
Comedy Cafe, Amsterdam
zondag 07 augustus 2016
20:00
Bill Burr
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 12 augustus 2016
20:00
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Bill Burr - You people are all the same
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
zaterdag 13 augustus 2016
20:00
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende
maandag 15 augustus 2016
20:00
Gili
Nijdrop, Opwijk
dinsdag 16 augustus 2016
Louis C.K.
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 28 augustus 2016
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Amy Schumer
Heineken Music Hall, Amsterdam
donderdag 01 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
vrijdag 02 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Bouwkunde, Deventer
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Werftheater, Utrecht
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Podium Reimerswaal, Rilland
zaterdag 03 september 2016
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Bouwkunde, Deventer
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Werftheater, Utrecht
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
De Weijer, Boxmeer
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Podium Reimerswaal, Rilland
zondag 04 september 2016
16:00
Eva Crutzen - Spiritus
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen
Parktheater, Eindhoven
maandag 05 september 2016
Youp van 't Hek
Diligentia, Den Haag
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
De Muze, Noordwijk
dinsdag 06 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Cpunt Theater, Hoofddorp
woensdag 07 september 2016
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Bouwkunde, Deventer
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
Schouwburg Rex, Mol
donderdag 08 september 2016
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
MIDI Tilburg, Tilburg
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
Schouwburg Rex, Mol
vrijdag 09 september 2016
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Lindenberg Theater, Nijmegen
Wilfried de Jong & Bruut!
Het Klooster, Woerden
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Diligentia, Den Haag
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Theater 't Pand, Gorinchem
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
zaterdag 10 september 2016
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Lindenberg Theater, Nijmegen
Wilfried de Jong & Bruut!
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg