Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Reggehof
Goor
Theater de Purmaryn
Purmerend
Leidse Schouwburg
Leiden
De Nieuwe Kolk
Assen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Perron-3
Rosmalen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
BREStheater
Brielle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
’t VlechtTheater
Noordwolde
Goudse Schouwburg
Gouda
Singer Theater
Laren
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Posttheater
Arnhem
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Vorstin
Hilversum
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
Flint
Amersfoort
Klein Theater
Dinxperlo
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Boodschap
Rijen
00:00
De Kleine Willem
Enschede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Beauforthuis
Austerlitz
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Spant!
Bussum
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Werf
Aalst
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:15
Munttheater
Weert
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Purmaryn
Purmerend
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
20:00
Jeugdtheater De krakeling
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Breughelzaal
Bree
zaterdag 09 maart 2019
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Reggehof, Goor
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Leidse Schouwburg, Leiden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Nieuwe Kolk, Assen
Oldenhermanns - UNSEXED
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nathalie Baartman - Breek
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Deventer Schouwburg, Deventer
Murth Mossel - Pauwer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Matroesjka - Brainwash
Perron-3, Rosmalen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Schuur, Zevenbergen
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Marco Lopes - Moedt
BREStheater, Brielle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
’t VlechtTheater, Noordwolde
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Souvenirs
Singer Theater, Laren
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Veste, Delft
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
Vorstin, Hilversum
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Fulcotheater, IJsselstein
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Flint, Amersfoort
Emilio Guzman - Kom dan!
Klein Theater, Dinxperlo
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Diligentia, Den Haag
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Boodschap, Rijen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kleine Willem, Enschede
Arie & Silvester - Wie?!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Angela Groothuizen - Lueke binge
S.C.C. De Ruchte, Someren
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Aan de Slinger, Houten
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg de Lawei, Drachten
zondag 10 maart 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Beauforthuis, Austerlitz
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Mylou Frencken & Pieter Tiddens - Omdat ik zoveel van je haat
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Bussel, Oosterhout
maandag 11 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Spant!, Bussum
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Fary
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
dinsdag 12 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Spant!, Bussum
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Guzmán
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schouwburg Odeon, Zwolle
Fresku - Voordat het te laat is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. De Werf, Aalst
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Abdelkader Benali - Kalief van Nederland
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 13 maart 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Munttheater, Weert
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Thomas Acda - Motel
Theater de Kom, Nieuwegein
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Sara Kroos - Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
S.C.C. De Ruchte, Someren
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Boerderij, Huizen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patrick Laureij
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Ogterop, Meppel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jochen Otten - Troosten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Javier Guzman - Guzmán
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Zaantheater, Zaandam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Jeugdtheater De krakeling, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Breughelzaal, Bree