Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DRU Industriepark
Ulft
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Maaspodium
Rotterdam
21:30
Dorpshuis Renesse
Renesse
19:30
Dorpshuis Renesse
Renesse
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
16:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
C.C. Genk
Genk
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Posttheater
Arnhem
19:00
Posttheater
Arnhem
22:00
Meervaart
Amsterdam
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
15:00
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
16:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
13:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
C.C. `t Schaliken
Herentals
19:30
Meervaart
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
16:00
Meervaart
Amsterdam
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
13:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
15:00
Flint
Amersfoort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Zaantheater
Zaandam
Maaspodium
Rotterdam
21:30
Martiniplaza
Groningen
19:00
Martiniplaza
Groningen
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Zaantheater
Zaandam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:30
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Posthuis Theater
Heerenveen
19:00
Posthuis Theater
Heerenveen
21:30
Martiniplaza
Groningen
19:00
Martiniplaza
Groningen
Mystiek Theater
Enschede
21:30
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:30
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
21:00
Theater de Schalm
Veldhoven
19:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Markant Uden
Uden
20:00
C.C. De Brouckere
Torhout
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:30
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Ins Blau
Leiden
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
zaterdag 10 oktober 2020
19:00
Anuar - Eerlijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Korrel Zout
DRU Industriepark, Ulft
Pieter Verelst - Amai
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
André Manuel - Sneu
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
Jandino - Opgefokt
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
Jandino - Opgefokt
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Arie Vuyk
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Dorpshuis Renesse, Renesse
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Dorpshuis Renesse, Renesse
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Freek de Jonge - Asociale afstand
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Cabaret Café Powered bij Aegon
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Harmonie, Leeuwarden
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Fulcotheater, IJsselstein
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
16:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Genk, Genk
20:15
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
De Schattelijn, Geertruidenberg
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Diligentia, Den Haag
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Diligentia, Den Haag
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Hoge Woerd, De Meern
Man, man, man, de Podcast
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Posttheater, Arnhem
19:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Posttheater, Arnhem
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
16:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
21:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
zondag 11 oktober 2020
16:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
13:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
William Boeva - B30VA
C.C. `t Schaliken, Herentals
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up
Boom Chicago, Amsterdam
16:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
16:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
13:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
Fred van Leer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
maandag 12 oktober 2020
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
dinsdag 13 oktober 2020
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:30
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Jandino - Opgefokt
Posthuis Theater, Heerenveen
19:00
Jandino - Opgefokt
Posthuis Theater, Heerenveen
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
Nathalie Baartman - Breek
Mystiek Theater, Enschede
21:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater De Veste, Delft
19:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater De Veste, Delft
George & Eran - George & Eran worden racisten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kiki Schippers - Meer
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Griffioen, Amstelveen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
woensdag 14 oktober 2020
20:30
Lonneke Dort
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
21:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater de Schalm, Veldhoven
19:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Kardol - Welkom
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Markant Uden, Uden
20:00
Alex Agnew - An Evening with Alex Agnew
C.C. De Brouckere, Torhout
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater Sneek, Sneek
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:30
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Kom, Nieuwegein
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Vlamousse - Saampies
Theater Ins Blau, Leiden
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Singer Theater, Laren
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk