Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
Theater de Mythe
Goes
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Willem
Papendrecht
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
14:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
16:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
16:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Leidse Schouwburg
Leiden
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C Warenar
Wassenaar
Theater de Koornbeurs
Franeker
Het Klooster
Woerden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Vianen
Vianen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Energiehuis
Dordrecht
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Den heuvel
Alphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
ATLAS Theater
Emmen
Diligentia
Den Haag
18:30
Café Loburg
Wageningen
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
vrijdag 28 januari 2022
20:15
Cabarestafette 21-22
Meervaart, Amsterdam
20:30
Max van den Burg
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
André Manuel - Sneu
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
Rayen Panday - Focus
Theater Bellevue, Amsterdam
zaterdag 29 januari 2022
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Weijer, Boxmeer
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Theater de Mythe, Goes
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater De Willem, Papendrecht
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Schouwburg Het Park, Hoorn
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theaterhotel Almelo, Almelo
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Uit het niets
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
De Reggehof, Goor
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
De Domijnen, Sittard
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Markant Uden, Uden
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
van Beresteyn, Veendam
20:15
Kasper van Kooten - Deeltijd
Diligentia, Den Haag
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
C.C. Stroud, Putten
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
André Manuel - Sneu
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Cabarestafette 21-22
Markant Uden, Uden
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
BREStheater, Brielle
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Lebbis - De Ziel
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Dorpshuis, Nigtevecht
21:00
Rayen Panday - Focus
Theater Bellevue, Amsterdam
zondag 30 januari 2022
14:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
16:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
16:00
Beperkt Houdbaar - Canvas
Schouwburg de Lawei, Drachten
maandag 31 januari 2022
20:00
Jandino - Opgefokt
Theater de Spiegel, Zwolle
dinsdag 01 februari 2022
Man, man, man, de Podcast
Leidse Schouwburg, Leiden
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
DeLaMar, Amsterdam
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Bussel, Oosterhout
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater 't Speelhuis, Helmond
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Chassé Theater, Breda
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Het Klooster, Woerden
20:30
Andries Tunru - In Theorie
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
20:30
André Manuel - Sneu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg de Lawei, Drachten
woensdag 02 februari 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Bussel, Oosterhout
Jan Beuving - Restante
C.C Warenar, Wassenaar
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Theater de Koornbeurs, Franeker
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Het Klooster, Woerden
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Uit het niets
Diligentia, Den Haag
20:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater de Spiegel, Zwolle
Wouter Deprez - Speech
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
René van Meurs - 2636
Theater Vianen, Vianen
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Chassé Theater, Breda
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Zaantheater, Zaandam
20:30
André Manuel - Sneu
Lindenberg Theater, Nijmegen
donderdag 03 februari 2022
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Bussel, Oosterhout
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jan Beuving - Restante
Energiehuis, Dordrecht
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Den heuvel, Alphen
Nathalie Baartman - SNAK
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Stoep, Spijkenisse
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Uit het niets
Diligentia, Den Haag
18:30
Mike Boddé
Café Loburg, Wageningen
19:00
Nh Café: Uit De Hoge Hoed Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jandino - Opgefokt
Agnietenhof, Tiel
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg De Kring, Roosendaal