Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bellevue
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
De Skâns
Gorredijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
G.C. De Muze van Meise
Meise
Theater de Kampanje
Den Helder
Theaterpand Weesp
Weesp
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
De Muze
Noordwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Werftheater
Utrecht
De Weijer
Boxmeer
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. De Kroon
Bocholt
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Sneek
Sneek
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Bellevue
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Meenthe
Steenwijk
Agora Theater Druten
Druten
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Werftheater
Utrecht
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
De Horst
Venhorst
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Singer Theater
Laren
Theater de Purmaryn
Purmerend
Podium onder de toren
Grootschermer
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Ogterop
Meppel
G.C. De Kluize
Oosterzele
20:15
Cultura
Ede
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
ATLAS Theater
Emmen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Theater Ludens
Voorburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Maaspoort
Venlo
Zaantheater
Zaandam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Almere
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
donderdag 08 maart 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
vrijdag 09 maart 2018
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Theater 't Pand, Gorinchem
Yentl & de Boer - Magie
De Skâns, Gorredijk
William Boeva - Reset
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
Thomas Smith - Strak
G.C. De Muze van Meise, Meise
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Kampanje, Den Helder
Soundos - Niets te verliezen
Theaterpand Weesp, Weesp
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Rundfunk
Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
De Muze, Noordwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg De Kring, Roosendaal
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Zinin, Nijverdal
Pieter Derks - Spot
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Weijer, Boxmeer
20:15
Percossa - BAM!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Markant Uden, Uden
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Spiegel, Zwolle
Marco Lopes - Moedt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Posthuis Theater, Heerenveen
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Johan Goossens - Vlam
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jochen Otten - Troosten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kroon, Bocholt
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Posttheater, Arnhem
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Sneek, Sneek
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schaffelaartheater, Barneveld
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Claudia de Breij - Nu
De Harmonie, Leeuwarden
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Theater de Kom, Nieuwegein
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
zaterdag 10 maart 2018
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
BREStheater, Brielle
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Wolfgang Invites Memphis birthday bash XXL
Meervaart, Amsterdam
William Boeva - Reset
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Vincent Geers - Als beste getest
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Richard Groenendijk - Om alles
De Meenthe, Steenwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Agora Theater Druten, Druten
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Posttheater, Arnhem
20:15
Percossa - BAM!
Theater De Veste, Delft
20:00
Op Sterk Water - Hotel
De Horst, Venhorst
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Kennemer Theater, Beverwijk
Marco Lopes - Moedt
Het Veur Theater, Leidschendam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Singer Theater, Laren
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium onder de toren, Grootschermer
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater De Omval, Diemen
Jochen Otten - Troosten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jeroen van Merwijk - Lucky
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. De Kluize, Oosterzele
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cultura, Ede
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Fuad Hassen - Held
ATLAS Theater, Emmen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Film: An Autumn Afternoon
PlusEtage, Baarle-Nassau
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Ludens, Voorburg
Eva Crutzen - Opslaan Als
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Maaspoort, Venlo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Zaantheater, Zaandam
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Scheldetheater, Terneuzen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Almere, Almere
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Best of Fringe / Don t Worry Be Yonce / My Father Held a Gun
Theater Walhalla, Rotterdam