Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
Theater `t Spieker
Eibergen
Gashouder
Dedemsvaart
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Carrousel
Ommen
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Bussel
Oosterhout
De Speeldoos
Vught
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bon theater
Medemblik
20:15
Capellenborg Theater
Wijhe
De Kattendans
Bergeijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
De Cammeleur
Dongen
De Smeltkroes
Maarheeze
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Klein Theater
Dinxperlo
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Rietveld Theater
Delft
15:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
14:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Spant!
Bussum
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
Wilminktheater
Enschede
C.C. De Mol
Lier
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
S.C.C. De Ruchte
Someren
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater De Veste
Delft
Junushoff Theater
Wageningen
Zaal Spectrum
Veenendaal
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Rietveld Theater
Delft
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Domijnen
Sittard
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
Wilminktheater
Enschede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Koningshof
Maassluis
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Klooster
Woerden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Kielzog
Hoogezand
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Cultura
Ede
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Venray
Venray
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater de Beun
Heiloo
zaterdag 28 november 2015
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Gasthuiskerk, Doesburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater `t Spieker, Eibergen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Gashouder, Dedemsvaart
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
De gebroeders Fretz zijn terug - Als Gebroeders Harteveld & Fretz
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Partizanen - De Partizanen
Theater Carrousel, Ommen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Orpheus, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Bussel, Oosterhout
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
De Speeldoos, Vught
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Reggehof, Goor
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Agnietenhof, Tiel
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Bon theater, Medemblik
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Capellenborg Theater, Wijhe
Kommil Foo - Schoft
De Kattendans, Bergeijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Cammeleur, Dongen
Mark van de Veerdonk - TOF
De Smeltkroes, Maarheeze
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nathalie Baartman - Louter
Klein Theater, Dinxperlo
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
C.C. Den Herd, Bladel
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zondag 29 november 2015
20:30
Comedy & Guitars
Rietveld Theater, Delft
15:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Kappen, Haaksbergen
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Spant!, Bussum
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 01 december 2015
Ali B - Je Suis Ali
Het Musiater, Zevenaar
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dorine Wiersma
Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
Huub Stapel - MV²
Wilminktheater, Enschede
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Mol, Lier
Kommil Foo - Schoft
Agora Theater Druten, Druten
Ton Kas - JABROER
Parktheater, Eindhoven
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Schouwburg De Kring, Roosendaal
woensdag 02 december 2015
Ali B - Je Suis Ali
S.C.C. De Ruchte, Someren
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Junushoff Theater, Wageningen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Zaal Spectrum, Veenendaal
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Piepschuim - Op recept (reprise)
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Diekhuus, Middelharnis
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rietveld Theater, Delft
20:30
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Fulcotheater, IJsselstein
Ton Kas - JABROER
Zaantheater, Zaandam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 03 december 2015
20:30
Appels met Peren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Cabarestafette
De Domijnen, Sittard
Carolien Borgers - Zeker Weten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Daniël Arends
Podium Boxtel, Boxtel
De Partizanen - De Partizanen
Wilminktheater, Enschede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Eva Crutzen - Spiritus (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Huub Stapel - MV²
Koningshof, Maassluis
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Klooster, Woerden
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Het Kielzog, Hoogezand
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen (try-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Cultura, Ede
Soundos - Geboren met ervaring
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ton Kas - JABROER
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
vrijdag 04 december 2015
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
Cameretten Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Daniël Arends
Theater de Beun, Heiloo