Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Griffioen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Fransche School Culemborg
Culemborg
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Schattelijn
Geertruidenberg
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Stroud
Putten
De Spil
Roeselare
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Idea
Soest
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Junushoff Theater
Wageningen
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
De Skâns
Gorredijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Tuin
Leusden
De Spil
Roeselare
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
Het Trefpunt
Warmond
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Dok H2O
Deventer
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Agnietenhof
Tiel
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater RhederArt
Dieren
De Domijnen
Sittard
15:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Hof 88
Almelo
Theater Bouwkunde
Deventer
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Bouwkunde
Deventer
NTGent
Gent
donderdag 20 oktober 2016
20:00
NUHR
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Chassé Theater, Breda
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 21 oktober 2016
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Clifton Braam - De Eerste Keer
Meervaart, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Orpheus, Apeldoorn
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Posttheater, Arnhem
Jochen Otten
Schaffelaartheater, Barneveld
André Manuel - De Onzen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ton Kas - JABROER
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Schattelijn, Geertruidenberg
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Cpunt Theater, Hoofddorp
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Stroud, Putten
Alex Agnew - Unfinished Business
De Spil, Roeselare
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Theater Idea, Soest
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Stoep, Spijkenisse
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Wilfried de Jong & Bruut!
Junushoff Theater, Wageningen
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
NUHR
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Philippe Geubels
Agnietenhof, Tiel
20:00
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Markant Uden, Uden
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
van Beresteyn, Veendam
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Werftheater, Utrecht
zaterdag 22 oktober 2016
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kattendans, Bergeijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marc-Marie Huijbregts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Bouwkunde, Deventer
André Manuel - De Onzen
Theater De Omval, Diemen
Joep Onderdelinden - Taart!
De Skâns, Gorredijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Het Park, Hoorn
Wilfried de Jong & Bruut!
Leidse Schouwburg, Leiden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Tuin, Leusden
Alex Agnew - Unfinished Business
De Spil, Roeselare
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Minou Bosua - Minoux
Theater de Stoep, Spijkenisse
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Meenthe, Steenwijk
Debby Petter - Bed & Breakfast
Het Trefpunt, Warmond
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Mark Waumans / MC Hank / Patrick Meijer / Pieter van Breevoort / Ronal
Dok H2O, Deventer
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Orpheus, Apeldoorn
Philippe Geubels
Agnietenhof, Tiel
20:00
NUHR
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Flint, Amersfoort
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Weijer, Boxmeer
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
zondag 23 oktober 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater RhederArt, Dieren
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Domijnen, Sittard
15:00
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 24 oktober 2016
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Scheldetheater, Terneuzen
dinsdag 25 oktober 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Hof 88, Almelo
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Bouwkunde, Deventer
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
NUHR
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Agnietenhof, Tiel
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Kom, Nieuwegein
woensdag 26 oktober 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Bouwkunde, Deventer
Daniel Sloss
NTGent, Gent