Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Sneek
Sneek
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Stenge
Heinkenszand
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Cultura
Ede
Theater Dakota
Den Haag
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Theater de Speeldoos
Baarn
Posttheater
Arnhem
Het Klooster
Woerden
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
van Beresteyn
Veendam
C.C. Parnassos
Utrecht
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
13:30
Schouwburg Rex
Mol
O.C. Vondel
Meulebeke
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
BREStheater
Brielle
Kennemer Theater
Beverwijk
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Dorpstheater Wormer
Wormer
C.C. De Klameare
Workum
Het Klooster
Woerden
Wesopa Weesp
Weesp
Den Bolder
Waspik
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Het Raam
Hillegom
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Theater de Mythe
Goes
Drommedaris
Enkhuizen
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Schouwburg Almere
Almere
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Schakel
Gilze
donderdag 19 november 2015
20:30
Ellen Dikker - Groene vingers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Sneek, Sneek
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Winsinghhof, Roden
Ton Kas - JABROER
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Leidse Schouwburg, Leiden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Daniël Arends
Het Kielzog, Hoogezand
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Cpunt Theater, Hoofddorp
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De Stenge, Heinkenszand
20:30
Kamagurka
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Martiniplaza, Groningen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cultura, Ede
Deng Boy - Platzak
Theater Dakota, Den Haag
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Speeldoos, Baarn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posttheater, Arnhem
vrijdag 20 november 2015
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Klooster, Woerden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
van Beresteyn, Veendam
Kirsten van Teijn - Heilloos
C.C. Parnassos, Utrecht
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Daniël Arends
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Ton Kas - JABROER: Onemanshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Huub Stapel - MV²
Agnietenhof, Tiel
20:30
André Manuel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Sneek, Sneek
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Walhalla, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Lindenberg Theater, Nijmegen
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Schouwburg Rex, Mol
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
O.C. Vondel, Meulebeke
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Lochem, Lochem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kommil Foo - Schoft
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. De Pas, Heesch
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Mark van de Veerdonk - TOF
BREStheater, Brielle
Kasper van Kooten
Kennemer Theater, Beverwijk
Deng Boy - Platzak
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Griffioen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Flint, Amersfoort
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 21 november 2015
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dorine Wiersma
Dorpstheater Wormer, Wormer
André Manuel
C.C. De Klameare, Workum
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Klooster, Woerden
De Partizanen - De Partizanen
Wesopa Weesp, Weesp
Mark van de Veerdonk - TOF
Den Bolder, Waspik
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Ruben van der Meer & Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Daniël Arends - Carte Blanche
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Deng Boy - Platzak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Carrousel, Ommen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Zinin, Nijverdal
Ali B - Je Suis Ali
Theater Aan de Slinger, Houten
Piepschuim - Op recept (reprise)
Theater Het Raam, Hillegom
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Huub Stapel - MV²
Martiniplaza, Groningen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Mythe, Goes
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Drommedaris, Enkhuizen
Rob en Emiel - Da's sterk
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Almere, Almere
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 22 november 2015
20:00
Daniël Arends
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De Schakel, Gilze