Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Grenslandhallen
Hasselt
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Markant Uden
Uden
Het Klooster
Woerden
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
Witte Theater
IJmuiden
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schuur
Haarlem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
De Velinx
Tongeren
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Concordia
Enschede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Diligentia
Den Haag
20:30
Den heuvel
Alphen
De Velinx
Tongeren
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
zaterdag 08 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochen Otten
C.C. De Kei, Reusel
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Henry van Loon - Sleutelmoment
Arto Theater, Schoonhoven
zondag 09 oktober 2016
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Griffioen, Amstelveen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jimmy Carr
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Markant Uden, Uden
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Het Klooster, Woerden
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
C.C. Den Herd, Bladel
maandag 10 oktober 2016
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Harmonie, Leeuwarden
dinsdag 11 oktober 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Witte Theater, IJmuiden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Kom, Nieuwegein
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schuur, Haarlem
Joep Onderdelinden - Taart!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
woensdag 12 oktober 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Wilminktheater, Enschede
Daniël Arends - De Afterparty
Werftheater, Utrecht
20:00
Cabarestafette
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater De Veste, Delft
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Omval, Diemen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Mythe, Goes
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Boerderij, Huizen
André Manuel - De Onzen
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Arie Koomen / Bas Birker / Ronald Smink / Tom Sligting - Comedy Night
Simplon, Groningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
NUHR
Meervaart, Amsterdam
Minou Bosua - Minoux
Goudse Schouwburg, Gouda
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Fulcotheater, IJsselstein
Alex Agnew - Unfinished Business
De Velinx, Tongeren
20:30
Elke Vierveijzer zingt Maarten van Roozendaal
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Harmonie, Leeuwarden
Ton Kas - JABROER
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
donderdag 13 oktober 2016
Daniël Arends - De Afterparty
Werftheater, Utrecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Sneek, Sneek
Minou Bosua - Minoux
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Schalm, Veldhoven
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Leest, Waalwijk
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Bussel, Oosterhout
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Concordia, Enschede
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater Aan de Slinger, Houten
Ton Kas - JABROER
Theater 't Speelhuis, Helmond
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Clifton Braam - De Eerste Keer
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Munttheater, Weert
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Kennemer Theater, Beverwijk
Theo Maassen
Diligentia, Den Haag
20:30
Enge Buren - Ruk!
Den heuvel, Alphen
Alex Agnew - Unfinished Business
De Velinx, Tongeren
Joep Onderdelinden - Taart!
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
NUHR
Cpunt Theater, Hoofddorp
vrijdag 14 oktober 2016
Micha Wertheim - Ergens Anders
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Werftheater, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theaterpand Weesp, Weesp
André Manuel - De Onzen
Theater Walhalla, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater 't Pand, Gorinchem