Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
't Getouw
Mol
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schuur
Haarlem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Ons Tejater
Lieshout
Fulcotheater
IJsselstein
Dorpshuis-café de Werf
Hauwert
De Schakel
Gilze
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Hofnar
Aalten
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Den Herd
Bladel
BREStheater
Brielle
Arto Theater
Schoonhoven
14:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Den Herd
Bladel
13:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
van Beresteyn
Veendam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
Leidse Schouwburg
Leiden
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Zaantheater
Zaandam
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Idea
Soest
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Papenstraattheater
Zwolle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Den heuvel
Alphen
De Molenberg
Delfzijl
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
vrijdag 23 oktober 2015
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cultura, Ede
Soundos - Geboren met ervaring
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dorine Wiersma
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kasper van Kooten
Agora Theater Druten, Druten
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
't Getouw, Mol
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater 't Pand, Gorinchem
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Agnietenhof, Tiel
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Huub Stapel - MV²
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
André Manuel
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Posttheater, Arnhem
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
zaterdag 24 oktober 2015
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wesopa Weesp, Weesp
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Griffioen, Amstelveen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Deng Boy - Platzak
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Leon van der Zanden - Supergewoon
Ons Tejater, Lieshout
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Fulcotheater, IJsselstein
Alex Roeka - Voort!
Dorpshuis-café de Werf, Hauwert
Rayen Panday - Vrijspraak
De Schakel, Gilze
Lankmoed - Onvergetelijk
De Maaspoort, Venlo
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kattendans, Bergeijk
Mark van de Veerdonk - TOF
De Hofnar, Aalten
De Partizanen - De Partizanen
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Den Herd, Bladel
Martijn Koning - Koning van de Lach
BREStheater, Brielle
Intgeniep - Jeukt
Arto Theater, Schoonhoven
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Storm, Winterswijk
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Appels met Peren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
André Manuel
Diligentia, Den Haag
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Omval, Diemen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Daniël Arends
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Het Veur Theater, Leidschendam
zondag 25 oktober 2015
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Theater de Bussel, Oosterhout
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Den Herd, Bladel
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 26 oktober 2015
Alex Roeka - Voort!
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
dinsdag 27 oktober 2015
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Lankmoed - Onvergetelijk
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Doug Stanhope
Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 28 oktober 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
van Beresteyn, Veendam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
Ton Kas - JABROER
Leidse Schouwburg, Leiden
Kasper van Kooten
De Meerpaal, Dronten
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Eric van Sauers - Ontroert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Parktheater, Eindhoven
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
donderdag 29 oktober 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
Kasper van Kooten
Theater Idea, Soest
Ton Kas - JABROER
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lebbis - De Paardenpoetser
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Postkantoor, Bovenkarspel
De Partizanen - De Partizanen
Den heuvel, Alphen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Molenberg, Delfzijl
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Maaspoort, Venlo
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cpunt Theater, Hoofddorp