Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Orpheus
Apeldoorn
20:30
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Taverne
Bergen
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
CCXL Theater
Vlissingen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
013
Tilburg
Markant Uden
Uden
van Beresteyn
Veendam
20:30
De Maaspoort
Venlo
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Dok6
Panningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
13:00
Schouwburg Almere
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Chassé Theater
Breda
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. Lokeren
Lokeren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Chassé Theater
Breda
Parktheater
Eindhoven
20:30
Vestzaktheater
Enschede
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Club Sweet
Oosterhout
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
donderdag 26 mei 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Theater De Veste, Delft
20:00
Intouchables
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - De Paardenpoetser
Parktheater, Eindhoven
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Hans Teeuwen
CCXL Theater, Vlissingen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 27 mei 2016
20:30
André Manuel
Schouwburg Almere, Almere
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van Kooten
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Intouchables
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Colette Collerette / Emilie Loison / Lady Marmalade / Mr Codefrey / Ro
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Javier Guzman - Absurd Verlicht (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Comedy Central presents: Jimmy Carr
013, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Markant Uden, Uden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
van Beresteyn, Veendam
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Maaspoort, Venlo
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 28 mei 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lee Nelson - Suited & Booted tour
Meervaart, Amsterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Podium Mozaiek, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Intouchables
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:30
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Roel C. Verburg
Dok6, Panningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Adbisi Shank / Felix Heezemans / Hans Gommer / Jeroen Pater / Jurg van
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Maaspoort, Venlo
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - De Paardenpoetser
Zaantheater, Zaandam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 29 mei 2016
13:00
Kizzy
Schouwburg Almere, Almere
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
André Manuel
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Ioana Tudor / Quinsy Gario
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
maandag 30 mei 2016
20:00
Jimmy Carr
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
dinsdag 31 mei 2016
20:15
Dara Ó Briain - Crowd Tickler
Meervaart, Amsterdam
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kommil Foo - Schoft
Oude Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 01 juni 2016
20:15
Intouchables
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Reinier Meijer
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Welkom bij de Fresku show
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Dara Ó Briain
Meervaart, Amsterdam
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Orpheus, Apeldoorn
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
20:30
André Manuel
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Lokeren, Lokeren
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 02 juni 2016
20:15
Intouchables
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Bart Melief / Tom Sligting
Comedy Cafe, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
20:30
Duncan MacDonald / Isabel Nolte / Marc van Gestel / Meeuw Roovers / Na
Vestzaktheater, Enschede
21:00
Dolf Jansen
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
21:00
Martin Borggreve / Raymond Hogenelst / Chris van der Ende / Dario di M
Club Sweet, Oosterhout
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg