Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Markant Uden
Uden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koningshof
Maassluis
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Catharinakapel
Harderwijk
Capitole
Gent
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Cardo
Groesbeek
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Diligentia
Den Haag
De Weverij
Zierikzee
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Capitole
Gent
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Vestzaktheater
Son
20:15
van Beresteyn
Veendam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Flint
Amersfoort
woensdag 09 november 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Philippe Geubels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Scheldetheater, Terneuzen
Ton Kas - JABROER
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Markant Uden, Uden
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Koningshof, Maassluis
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Molenberg, Delfzijl
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Catharinakapel, Harderwijk
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:00
Mini & Maxi
ATLAS Theater, Emmen
donderdag 10 november 2016
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Spot
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Bussel, Oosterhout
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Cardo, Groesbeek
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Philippe Geubels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Podium Boxtel, Boxtel
Micha Wertheim - Ergens Anders
Parktheater, Eindhoven
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ton Kas - JABROER
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Spiritus
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - De Afterparty
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Diligentia, Den Haag
Debby Petter - Bed & Breakfast
De Weverij, Zierikzee
20:00
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
De Meerpaal, Dronten
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 11 november 2016
20:15
Mini & Maxi
Zaantheater, Zaandam
Leon van der Zanden - Supergewoon
Vestzaktheater, Son
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
van Beresteyn, Veendam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Oldenosborn - #Life
Theater de Spiegel, Zwolle
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Schalm, Veldhoven
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Kom, Nieuwegein
Jochen Otten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Drenthe Plat - Avondje streektaalcabaret
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Micha Wertheim - Ergens Anders
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Joep Onderdelinden - Taart!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Minou Bosua - Minoux
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
René van Meurs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
S.C.C. De Ruchte, Someren
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Another Kind of Blue - Blue Technology
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wilfried de Jong & Bruut!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Flint, Amersfoort