Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Scheldetheater
Terneuzen
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Koningshof
Maassluis
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
20:15
De Zwaan
Uitgeest
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
C.C Warenar
Wassenaar
BREStheater
Brielle
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Wilminktheater
Enschede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Mythe
Goes
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Klooster
Woerden
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Velinx
Tongeren
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Meervaart
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
De Groene Zwaan
De Rijp
C.C. Lokeren
Lokeren
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Dakota
Den Haag
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Singer Theater
Laren
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Meervaart
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Sneek
Sneek
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
vrijdag 09 februari 2018
Karin Bloemen - Volle Bloei
Scheldetheater, Terneuzen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Posttheater, Arnhem
Lebbis - De Bovengrens
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Uit de hoge hoed, improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koningshof, Maassluis
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Spot
Figi Theater, Zeist
20:15
Piepschuim
De Zwaan, Uitgeest
Kirsten van Teijn - Zalf
De Meenthe, Steenwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Cultura, Ede
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C Warenar, Wassenaar
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
BREStheater, Brielle
20:15
Percossa - BAM!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sanne Wallis de Vries - Gut
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 10 februari 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Wilminktheater, Enschede
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
van Beresteyn, Veendam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theaterhotel Almelo, Almelo
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Ludens, Voorburg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Winsinghhof, Roden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Mythe, Goes
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Kom, Nieuwegein
André Manuel - De Onzen
Theater De Kolk, Assen
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Aan de Slinger, Houten
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Piepschuim
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
William Boeva - Reset
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Ali B - Koorts
Posttheater, Arnhem
20:00
Film: Late Spring
PlusEtage, Baarle-Nassau
Soundos - Niets te verliezen
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Klooster, Woerden
20:30
Op Sterk Water - Hotel
HAL60, Roelofarendsveen
Kirsten van Teijn - Zalf
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Diligentia, Den Haag
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Velinx, Tongeren
Lebbis - De Bovengrens
De Muze, Noordwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zondag 11 februari 2018
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jacques Klöters
De Groene Zwaan, De Rijp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Lokeren, Lokeren
maandag 12 februari 2018
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 13 februari 2018
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
woensdag 14 februari 2018
Martijn Koning - Koning te rijk
Zaantheater, Zaandam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Bovengrens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Willem, Papendrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kampanje, Den Helder
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Dakota, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Spot
Singer Theater, Laren
20:30
Comedy Night: Hassan el Rahaui / Martijn Oosterhuis / Ruud Smulders /
Simplon, Groningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Op een bedje van rucola
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Comedytrain
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Richard Groenendijk - Om alles!
Meervaart, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Fulcotheater, IJsselstein
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 15 februari 2018
Daniël Arends - De Afterparty
Wilminktheater, Enschede
Lebbis - De Bovengrens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Sneek, Sneek
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Idea, Soest
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Storm, Winterswijk
Percossa - BAM!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Zonder verdoving
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Kom, Nieuwegein
Marco Lopes - Moedt
Theater de Griffioen, Amstelveen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Caroline Sanders
Theater 't Kapelletje, Rotterdam