Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Koningshof
Maassluis
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Klooster
Woerden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Kielzog
Hoogezand
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Cultura
Ede
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Venray
Venray
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater de Beun
Heiloo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Zinin
Nijverdal
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Philharmonie Haarlem
Haarlem
De Speeldoos
Vught
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Agnietenhof
Tiel
20:00
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
14:30
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Chassé Theater
Breda
Theater de Schalm
Veldhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Veluvine
Nunspeet
Zaantheater
Zaandam
donderdag 03 december 2015
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Huub Stapel - MV²
Koningshof, Maassluis
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Klooster, Woerden
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Het Kielzog, Hoogezand
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen (try-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Cultura, Ede
Soundos - Geboren met ervaring
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ton Kas - JABROER
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
vrijdag 04 december 2015
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
Cameretten Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Daniël Arends
Theater de Beun, Heiloo
De Partizanen - De Partizanen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Lievekamp, Oss
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Eva Crutzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Huub Stapel - MV²
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kommil Foo - Schoft
Theater Zinin, Nijverdal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Posthuis Theater, Heerenveen
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Rayen Panday - Vrijspraak
Posttheater, Arnhem
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater de Mythe, Goes
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater 't Pand, Gorinchem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ton Kas - JABROER
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Sneek, Sneek
zaterdag 05 december 2015
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Daniël Arends
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Howard Komproe - Grijs
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Paardenpoetser
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Veste, Delft
zondag 06 december 2015
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Dakota, Den Haag
dinsdag 08 december 2015
Ali B - Je Suis Ali
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agnietenhof, Tiel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Orpheus, Apeldoorn
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Philharmonie Haarlem, Haarlem
woensdag 09 december 2015
Ali B - Je Suis Ali
De Speeldoos, Vught
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agnietenhof, Tiel
20:00
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Lievekamp, Oss
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Omval, Diemen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Vrijspraak
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Richard Groenendijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater De Leest, Waalwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Fulcotheater, IJsselstein
donderdag 10 december 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Chassé Theater, Breda
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Schalm, Veldhoven
Comedy Kitchen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen! (tru-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Het Klooster, Nuenen
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Jeroen Leenders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Johan Goossens - Daglicht
Veluvine, Nunspeet
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Zaantheater, Zaandam