Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Velinx
Tongeren
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Cpunt Theater
Hoofddorp
Comedy Huis
Utrecht
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:30
BREStheater
Brielle
Agora Theater Druten
Druten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Ludens
Voorburg
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
Luctor et Emergo
Rilland
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Flint
Amersfoort
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Agnietenhof
Tiel
Toomler Theater
Amsterdam
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
16:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Kukeleku
Horst
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Spant!
Bussum
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Cerck
Beilen
donderdag 13 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
De Velinx, Tongeren
Joep Onderdelinden - Taart!
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
NUHR
Cpunt Theater, Hoofddorp
vrijdag 14 oktober 2016
Micha Wertheim - Ergens Anders
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Werftheater, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theaterpand Weesp, Weesp
André Manuel - De Onzen
Theater Walhalla, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater 't Pand, Gorinchem
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
21:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
SplotsZ, Roelofarendsveen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Spant!, Bussum
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Posttheater, Arnhem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Parkgebouw, Rijssen
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:00
NUHR
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Comedy Huis, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Myllesweerd, Mill
20:30
Enge Buren - Ruk!
BREStheater, Brielle
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 15 oktober 2016
Marc-Marie Huijbregts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Werftheater, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Ergens Anders
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - De Onzen
Theater Ludens, Voorburg
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ton Kas - JABROER
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bouwkunde, Deventer
Daniël Arends - De Afterparty
Theater 't Pand, Gorinchem
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Lindenberg Theater, Nijmegen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Enge Buren - Ruk!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
NUHR - Draai eens om
Flint, Amersfoort
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Weijer, Boxmeer
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Brassband De Bazuin / Dekoor / Ellen ten Damme
De Harmonie, Leeuwarden
Wilfried de Jong & Bruut!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Agnietenhof, Tiel
zondag 16 oktober 2016
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Toomler Theater, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
16:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kukeleku, Horst
20:15
Minou Bosua
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Clifton Braam - De Eerste Keer
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
maandag 17 oktober 2016
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Spant!, Bussum
dinsdag 18 oktober 2016
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Tuin, Leusden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Posttheater, Arnhem
Marc-Marie Huijbregts
Cpunt Theater, Hoofddorp
woensdag 19 oktober 2016
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Bouwkunde, Deventer
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Minou Bosua - Minoux
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
NUHR
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
De Oosterpoort, Groningen
Debby Petter - Bed & Breakfast
De Cerck, Beilen