Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Munttheater
Weert
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:30
BREStheater
Brielle
Spant!
Bussum
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Tuin
Leusden
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Parkgebouw
Rijssen
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Comedy Huis
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Bouwkunde
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Luctor et Emergo
Rilland
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Kukeleku
Horst
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
16:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Spant!
Bussum
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Theater PePijn
Den Haag
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Cerck
Beilen
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Parktheater
Eindhoven
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
donderdag 13 oktober 2016
Daniël Arends - De Afterparty
Werftheater, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Schalm, Veldhoven
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Munttheater, Weert
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 14 oktober 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Posttheater, Arnhem
20:30
Enge Buren - Ruk!
BREStheater, Brielle
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Spant!, Bussum
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater Dakota, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
NUHR
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Cpunt Theater, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Het Park, Hoorn
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Myllesweerd, Mill
Micha Wertheim - Ergens Anders
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Parkgebouw, Rijssen
21:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
SplotsZ, Roelofarendsveen
André Manuel - De Onzen
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Comedy Huis, Utrecht
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Werftheater, Utrecht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theaterpand Weesp, Weesp
zaterdag 15 oktober 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Ergens Anders
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
NUHR - Draai eens om
Flint, Amersfoort
20:30
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Meervaart, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Weijer, Boxmeer
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bouwkunde, Deventer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Wilfried de Jong & Bruut!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Brassband De Bazuin / Dekoor / Ellen ten Damme
De Harmonie, Leeuwarden
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Enge Buren - Ruk!
Het Veur Theater, Leidschendam
Marc-Marie Huijbregts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Agnietenhof, Tiel
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Werftheater, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ton Kas - JABROER
Theater De Lampegiet, Veenendaal
André Manuel - De Onzen
Theater Ludens, Voorburg
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Storm, Winterswijk
zondag 16 oktober 2016
20:15
Minou Bosua
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Toomler Theater, Amsterdam
15:00
Clifton Braam - De Eerste Keer
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kukeleku, Horst
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
16:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 17 oktober 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Spant!, Bussum
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 18 oktober 2016
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Spot
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Marc-Marie Huijbregts
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Tuin, Leusden
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Walhalla, Rotterdam
woensdag 19 oktober 2016
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Debby Petter - Bed & Breakfast
De Cerck, Beilen
Ton Kas - JABROER
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Spot
Theater PePijn, Den Haag
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
NUHR
Deventer Schouwburg, Deventer
Minou Bosua - Minoux
Parktheater, Eindhoven
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
De Oosterpoort, Groningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp