Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Flint
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Weijer
Boxmeer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Meervaart
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater Ludens
Voorburg
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Toomler Theater
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Kukeleku
Horst
16:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Spant!
Bussum
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Posttheater
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
ATLAS Theater
Emmen
De Cerck
Beilen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Leest
Waalwijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Zaantheater
Zaandam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Witte Theater
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
De Maaspoort
Venlo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Griffioen
Amstelveen
Junushoff Theater
Wageningen
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theaterpand Weesp
Weesp
C.C. Stroud
Putten
vrijdag 14 oktober 2016
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Werftheater, Utrecht
André Manuel - De Onzen
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
zaterdag 15 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wilfried de Jong & Bruut!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Lindenberg Theater, Nijmegen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Leidse Schouwburg, Leiden
Ton Kas - JABROER
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
20:30
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
NUHR - Draai eens om
Flint, Amersfoort
Micha Wertheim - Ergens Anders
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Weijer, Boxmeer
Marc-Marie Huijbregts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Nieuwe Kolk, Assen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bouwkunde, Deventer
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Enge Buren - Ruk!
Het Veur Theater, Leidschendam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Brassband De Bazuin / Dekoor / Ellen ten Damme
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Werftheater, Utrecht
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Agnietenhof, Tiel
André Manuel - De Onzen
Theater Ludens, Voorburg
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
zondag 16 oktober 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Toomler Theater, Amsterdam
20:15
Minou Bosua
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kukeleku, Horst
16:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Clifton Braam - De Eerste Keer
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
maandag 17 oktober 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Spant!, Bussum
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 18 oktober 2016
Pieter Derks - Spot
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Tuin, Leusden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Walhalla, Rotterdam
woensdag 19 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Ton Kas - JABROER
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Spot
Theater PePijn, Den Haag
20:00
NUHR
Deventer Schouwburg, Deventer
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Minou Bosua - Minoux
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
ATLAS Theater, Emmen
Debby Petter - Bed & Breakfast
De Cerck, Beilen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
De Oosterpoort, Groningen
donderdag 20 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater De Leest, Waalwijk
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Ton Kas - JABROER
Zaantheater, Zaandam
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Chassé Theater, Breda
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Veur Theater, Leidschendam
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
Philippe Geubels
Wilminktheater, Enschede
20:00
NUHR
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Minou Bosua - Minoux
Witte Theater, IJmuiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maaspoort, Venlo
vrijdag 21 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Wilfried de Jong & Bruut!
Junushoff Theater, Wageningen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - JABROER
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theaterpand Weesp, Weesp
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Stroud, Putten