Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Para
Breda
Fransche School Culemborg
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
C.C. De Kei
Reusel
De Boodschap
Rijen
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
Den Bolder
Waspik
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
Chassé Theater
Breda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
SplotsZ
Roelofarendsveen
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Compagnietheater
Amsterdam
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Dialoog
Ermelo
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schuur
Haarlem
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:45
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
zaterdag 10 december 2016
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Orpheus, Apeldoorn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Posttheater, Arnhem
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kattendans, Bergeijk
Philippe Geubels
Para, Breda
Johan Goossens - Daglicht
Fransche School Culemborg, Culemborg
Daniël Arends - De Afterparty
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Veste, Delft
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Diligentia, Den Haag
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg de Lawei, Drachten
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Eendracht, Gemert
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt (succesoptie)
Posthuis Theater, Heerenveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jochen Otten
Het Kielzog, Hoogezand
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
C.C. De Kei, Reusel
René van Meurs - Even goede vrienden
De Boodschap, Rijen
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De alkeburcht, Roelofarendsveen
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Minou Bosua - Minoux
Agnietenhof, Tiel
20:30
Wekelijkse stand-up comedy
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Freek de Jonge - De Peiling
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Spot
Den Bolder, Waspik
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Zaantheater, Zaandam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 11 december 2016
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Chassé Theater, Breda
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Lievekamp, Oss
Jasper van Kuijk - Onder de streep
SplotsZ, Roelofarendsveen
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Maaspoort, Venlo
maandag 12 december 2016
Lebbis - Good News Show
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Ergens Anders
Compagnietheater, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Dialoog, Ermelo
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Floralis, Lisse
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
dinsdag 13 december 2016
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Compagnietheater, Amsterdam
20:00
NUHR
Chassé Theater, Breda
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
Schuur, Haarlem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Agnietenhof, Tiel
20:30
Open Mic
De Kargadoor, Utrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
woensdag 14 december 2016
20:00
NUHR
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Tim Fransen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Minou Bosua - Minoux
Theater De Veste, Delft
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Diligentia, Den Haag
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater De Omval, Diemen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Yentl & de Boer, De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Watskeburt?! - de musical
De Meerpaal, Dronten
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
19:45
Adam Fields / Jasper van Kuijk / Johan van Gulik / Silvester Zwaneveld
Simplon, Groningen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Lievekamp, Oss
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Sneek, Sneek
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater Sneek, Sneek
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Lampegiet, Veenendaal