Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Taverne
Bergen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Klooster
Nuenen
Theater de Spiegel
Zwolle
De Weijer
Boxmeer
Werftheater
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Gryphus
Vierlingsbeek
Zaantheater
Zaandam
Meervaart
Amsterdam
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kattendans
Bergeijk
Het Perron
Amsterdam
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Bouwkunde
Deventer
Zaantheater
Zaandam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Ludens
Voorburg
Dok6
Panningen
Theater 't Pand
Gorinchem
Het Perron
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
De hoogte
Winsum
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Bon theater
Medemblik
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater RhederArt
Dieren
14:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Omval
Diemen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
14:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Kolk
Assen
20:00
Flint
Amersfoort
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater Bellevue
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Concordia
Enschede
Theaterpand Weesp
Weesp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Perron
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Papenstraattheater
Zwolle
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Zaantheater
Zaandam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
woensdag 23 september 2015
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 24 september 2015
20:30
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Het Klooster, Nuenen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
Kasper van Kooten
De Weijer, Boxmeer
Lebbis - De Paardenpoetser
Werftheater, Utrecht
Mark van de Veerdonk - TOF
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de Lach
Gryphus, Vierlingsbeek
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
Rayen Panday - Vrijspraak
Meervaart, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
vrijdag 25 september 2015
20:00
Alex Roeka
Cultuurkapel Deurne, Deurne
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Cabarestafette
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Walhalla, Rotterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Kattendans, Bergeijk
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Het Perron, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
S.C.C. De Enck, Oirschot
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
Kasper van Kooten
Theater Bouwkunde, Deventer
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Witte Theater, IJmuiden
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Veste, Delft
zaterdag 26 september 2015
20:15
André Manuel
Klein Theater, Dinxperlo
20:30
Comedy Night - Comedy Parade
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Schattelijn, Geertruidenberg
Dorine Wiersma
Arto Theater, Schoonhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Ludens, Voorburg
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Dok6, Panningen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater 't Pand, Gorinchem
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Het Perron, Amsterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
Martijn Koning - Koning van de Lach
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
De hoogte, Winsum
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Bon theater, Medemblik
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Parktheater, Eindhoven
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater RhederArt, Dieren
14:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ton Kas - JABROER
Theater De Omval, Diemen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Veste, Delft
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
zondag 27 september 2015
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Meervaart, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld en Kim van Zeben - Lachend het weekend uit!
Rietveld Theater, Delft
maandag 28 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 29 september 2015
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater 't Speelhuis, Helmond
woensdag 30 september 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Kolk, Assen
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Klooster, Woerden
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Venray, Venray
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bellevue, Amsterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Concordia, Enschede
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theaterpand Weesp, Weesp
Rayen Panday - Vrijspraak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ton Kas - JABROER
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Parktheater, Eindhoven
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 01 oktober 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Kolk, Assen
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Huub Stapel - MV²
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Perron, Amsterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Werftheater, Utrecht
Kasper van Kooten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Mark van de Veerdonk - TOF
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater 't Speelhuis, Helmond
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Papenstraattheater, Zwolle
Piepschuim - Op recept (reprise)
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Rayen Panday - Vrijspraak
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein