Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agnietenhof
Tiel
19:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Spant!
Bussum
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Almere
Almere
RAI Theater
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Het Musiater
Zevenaar
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Goudse Schouwburg
Gouda
De Horst
Venhorst
De Hege Fonnen
Lemmer
De Dialoog
Ermelo
De Boodschap
Rijen
Capellenborg Theater
Wijhe
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Agnietenhof
Tiel
19:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De KultuurKlup
Elst
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Hasselbak
Eemnes
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
Zaantheater
Zaandam
Crown theater
Aalsmeer
Beauforthuis
Austerlitz
14:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Chassé Theater
Breda
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
vrijdag 11 maart 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agnietenhof, Tiel
19:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Singer Theater, Laren
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Het Klooster, Nuenen
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
JW Roy / Leon Verdonschot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
23:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 12 maart 2016
Kasper van Kooten
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Hof 88, Almelo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Bussel, Oosterhout
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Aarsman - Zelf weten
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Spant!, Bussum
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Almere, Almere
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
RAI Theater, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Posttheater, Arnhem
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Het Musiater, Zevenaar
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Horst, Venhorst
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Hege Fonnen, Lemmer
Murth Mossel - Voors en tegens
De Dialoog, Ermelo
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
De Boodschap, Rijen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Capellenborg Theater, Wijhe
Ali B - Je Suis Ali
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Agnietenhof, Tiel
19:00
Trio Giphart / Chabot
Theater De Kolk, Assen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Orpheus, Apeldoorn
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De KultuurKlup, Elst
20:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Anne Jan Toonstra
Theater de Hasselbak, Eemnes
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Chassé Theater, Breda
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
C.C. De Kinkel, Bemmel
zondag 13 maart 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
Lankmoed - Onvergetelijk
Crown theater, Aalsmeer
Alex Roeka - Voort!
Beauforthuis, Austerlitz
14:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Puur gelul
Gebr. De Nobel, Leiden
dinsdag 15 maart 2016
André Manuel - Het geval apart
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
20:15
Intouchables
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Witte Theater, IJmuiden
woensdag 16 maart 2016
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Zaantheater, Zaandam
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater De Omval, Diemen
Kasper van Kooten
Theater De Leest, Waalwijk
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater De Boerderij, Huizen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Posthuis Theater, Heerenveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Harmonie, Leeuwarden
Lebbis - De Paardenpoetser
Chassé Theater, Breda
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Daniël Arends
Theater De Kolk, Assen
20:00
Tineke Schouten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sara Kroos - Doorgefokt
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Intouchables
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Flint, Amersfoort
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Storm, Winterswijk