Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Pitboel Theater
Sittard
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Dok6
Panningen
20:00
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
C.C. Palethe
Overpelt
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Dok6
Panningen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Koningshof
Maassluis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
16:00
Cacaofabriek
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Het Perron
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
woensdag 27 mei 2015
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Nico Dijkshoorn - VUIG
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Bram van der Velde / Victor Luis van Es
Pitboel Theater, Sittard
Daniël Arends - Carte Blanche
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Schudden - Perrongeluk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Eric Koller - blijft thuis!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Zaantheater, Zaandam
donderdag 28 mei 2015
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Schudden - Perrongeluk
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Buitenstaanders
Dok6, Panningen
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Anuar - Integer
Markant Uden, Uden
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Munttheater, Weert
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Bourgondische Belgen III
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Schouwburg Almere, Almere
Daniël Arends - Carte Blanche
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Comedyclub Bergen
Taverne, Bergen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Zuidplein, Rotterdam
vrijdag 29 mei 2015
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
C.C. Palethe, Overpelt
20:00
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Diligentia, Den Haag
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Dok6, Panningen
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Johan Frauenfelder / Marcel Verreck - De weg naar huis
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Micha Wertheim | Micha Wertheim voor zichzelf
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martin Simek - Enkelspel
Posttheater, Arnhem
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Schudden - Perrongeluk
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - Carte Blanche
Spant!, Bussum
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Zuidplein, Rotterdam
zaterdag 30 mei 2015
20:00
Schudden - Perrongeluk
Chassé Theater, Breda
20:00
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Dok6, Panningen
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Koningshof, Maassluis
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
MaroComedy | Thema nog niet bekend
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater Sneek, Sneek
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - Carte Blanche
Wilminktheater, Enschede
zondag 31 mei 2015
16:00
Freek de Jonge
Cacaofabriek, Helmond
Buitenstaanders
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jörgen Rymann & Brainpower
Meervaart, Amsterdam
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Theater Zuidplein, Rotterdam
maandag 01 juni 2015
20:00
Tineke Schouten
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 02 juni 2015
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
DeLaMar, Amsterdam
Gabriel Iglesias
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 03 juni 2015
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Meervaart, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Musis, Arnhem
Daniël Arends - Carte Blanche
Parktheater, Eindhoven
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
donderdag 04 juni 2015
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Perron, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Markant Uden, Uden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Musis, Arnhem
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - Carte Blanche
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 05 juni 2015
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - Carte Blanche
Markant Uden, Uden
20:30
Da Bounce Comedy Nights | Internationale Top Comedians
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Parktheater, Eindhoven
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater De Lampegiet, Veenendaal
zaterdag 06 juni 2015
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Meervaart, Amsterdam
20:15
De LULverhalen 2015 | Howard Komproe e.a.
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Musis, Arnhem
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Parktheater, Eindhoven
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Parktheater, Eindhoven