Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Meervaart
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Zaantheater
Zaandam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Spiegel
Zwolle
Dok6
Panningen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Wilminktheater
Enschede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Dok6
Panningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Hof 88
Almelo
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Fulcotheater
IJsselstein
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Dok6
Panningen
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theaterhotel Almelo
Almelo
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Musis
Arnhem
Dok6
Panningen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Spant!
Bussum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Martiniplaza
Groningen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater Hofpoort
Coevorden
Cultura
Ede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
CulturA & Zo
Nootdorp
Diligentia
Den Haag
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
maandag 11 april 2016
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 12 april 2016
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Agnietenhof, Tiel
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
woensdag 13 april 2016
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater De Omval, Diemen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Zaantheater, Zaandam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Bouwkunde, Deventer
Martin Simek
Posttheater, Arnhem
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Schalm, Veldhoven
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Venray, Venray
Hans Aarsman - Zelf weten
Schouwburg Ogterop, Meppel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Daniël Arends / Tim Fransen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
André Manuel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 14 april 2016
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Dok6, Panningen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Meerpaal, Dronten
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Maagd, Bergen op Zoom
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schouwburg Venray, Venray
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sara Kroos - Doorgefokt
Wilminktheater, Enschede
Roué Verveer - Op het laatste moment
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Dok6, Panningen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Deventer Schouwburg, Deventer
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
S.C.C. De Enck, Oirschot
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Fulcotheater, IJsselstein
Lebbis - De Paardenpoetser
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kommil Foo - Schoft
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kirsten van Teijn - Heilloos
Dok6, Panningen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van Kooten
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theaterhotel Almelo, Almelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Parktheater, Eindhoven
Cameretten Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Bert Gabriels - Van mij mag het
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Dok6, Panningen
20:30
Appels met Peren
Theater de Kom, Nieuwegein
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Kolk, Assen
vrijdag 15 april 2016
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Sara Kroos - Doorgefokt
Spant!, Bussum
Roué Verveer - Op het laatste moment
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Martiniplaza, Groningen
Piepschuim - Zo doen we dat hier
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Dakota, Den Haag
Nathalie Baartman - Louter
Theater Hofpoort, Coevorden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cultura, Ede
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Kennemer Theater, Beverwijk
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Kampanje, Den Helder
Lankmoed - Onvergetelijk
CulturA & Zo, Nootdorp
Kommil Foo - Schoft
Diligentia, Den Haag
Kirsten van Teijn - Heilloos
De Kattendans, Bergeijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van Kooten
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen