Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fransche School Culemborg
Culemborg
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Taverne
Bergen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Arto Theater
Schoonhoven
BREStheater
Brielle
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Kargadoor
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Jan van Besouw
Goirle
Kursaal Oostende
Oostende
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Witte Theater
IJmuiden
Bon theater
Medemblik
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Speeldoos
Vught
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Kursaal Oostende
Oostende
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
Podium Neede
Neede
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Sense
Dokkum
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Hof 88
Almelo
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Werftheater
Utrecht
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
Schuur
Haarlem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Witte Theater
IJmuiden
De Muze
Noordwijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
donderdag 29 september 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fransche School Culemborg, Culemborg
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Leidse Schouwburg, Leiden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ton Kas - JABROER
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
NUHR
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Spiegel, Zwolle
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Idea, Soest
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Ludens, Voorburg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Werftheater, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 30 september 2016
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Arto Theater, Schoonhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
BREStheater, Brielle
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Fabian Franciscus
De Kargadoor, Utrecht
Kasper van Kooten - Bonte avond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien
Flint, Amersfoort
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
Jan van Besouw, Goirle
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
NUHR
Schouwburg Het Park, Hoorn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wilfried de Jong & Bruut!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Mini & Maxi
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel - De Onzen
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Ludens, Voorburg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Sneek, Sneek
Minou Bosua - Minoux
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Werftheater, Utrecht
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Witte Theater, IJmuiden
zaterdag 01 oktober 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Bon theater, Medemblik
Jochen Otten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Enge Buren - Ruk!
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Cabarestafette
De Speeldoos, Vught
Micha Wertheim - Ergens Anders
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Hoftheater, Raalte
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kennemer Theater, Beverwijk
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
Marc-Marie Huijbregts
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Papenstraattheater, Zwolle
André Manuel - De Onzen
Podium Neede, Neede
20:15
Mini & Maxi
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Enge Buren - Ruk!
Sense, Dokkum
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ton Kas - JABROER
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Bouwkunde, Deventer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Griffioen, Amstelveen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Hof 88, Almelo
Minou Bosua - Minoux
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Werftheater, Utrecht
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Witte Theater, IJmuiden
maandag 03 oktober 2016
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Spiegel, Zwolle
dinsdag 04 oktober 2016
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schuur, Haarlem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Speeldoos, Baarn
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Witte Theater, IJmuiden
woensdag 05 oktober 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Muze, Noordwijk
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Nieuwe Kolk, Assen