Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
15:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
15:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
15:30
Lourdeskerk
Scheveningen
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Capitole
Gent
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schuur
Haarlem
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
Diligentia
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Markant Uden
Uden
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
00:00
Diligentia
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultura
Ede
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Zaantheater
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
zaterdag 15 februari 2020
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Walhalla, Rotterdam
Sara Kroos - Verte
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agnietenhof, Tiel
20:15
Daan Boom - De Eerste
Het Klooster, Woerden
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kaasfabriek , Wormer
zondag 16 februari 2020
15:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
20:15
Enge Buren - BASTA!
Diligentia, Den Haag
15:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Gooiland, Hilversum
15:30
Sjaak Bral
Lourdeskerk, Scheveningen
20:00
Man, Man, Man De Podcast
Hedon, Zwolle
maandag 17 februari 2020
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Capitole, Gent
dinsdag 18 februari 2020
20:15
Ali B - Koorts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Veste, Delft
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schuur, Haarlem
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 19 februari 2020
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Ervaring
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daan Boom - De Eerste
Theater Sneek, Sneek
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Sneek, Sneek
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Meenthe, Steenwijk
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Markant Uden, Uden
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Markant Uden, Uden
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Schalm, Veldhoven
Marcel Hensema - Alles in de hens
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Figi Theater, Zeist
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 20 februari 2020
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Orpheus, Apeldoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Evertshuis, Bodegraven
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Cultura, Ede
20:30
Daan Boom - De Eerste
Parktheater, Eindhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Martiniplaza, Groningen
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Henry van Loon - Onze Henry
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Schouwburg Ogterop, Meppel
Piepschuim - Grote Woorden
HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Anuar - EERLIJK
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lebbis - De Ervaring
Zaantheater, Zaandam
20:15
Enge Buren - BASTA!
Figi Theater, Zeist
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 21 februari 2020
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Yora Rienstra - UP
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Voorveghter, Hardenberg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis