Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Parkgebouw
Rijssen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Podium Boxtel
Boxtel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Carrousel
Ommen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Omval
Diemen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
BaronTheater
Opende
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Werft
Geel
C.C. Deurne
Deurne
C.C. Nesterlé
Nistelrode
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Stroud
Putten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
De Reggehof
Goor
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Speeldoos
Vught
00:00
Den Bolder
Waspik
00:00
Diligentia
Den Haag
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:30
Rietveld Theater
Delft
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Spant!
Bussum
20:15
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Kik
Elst
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
vrijdag 30 november 2018
Tineke Schouten - Highlights
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Alex Klaasen
Meervaart, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
Orpheus, Apeldoorn
Oldenhermanns - UNSEXED
Parkgebouw, Rijssen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Podium Boxtel, Boxtel
Matroesjka - Brainwash
Podium Hoge Woerd, De Meern
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Posttheater, Arnhem
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Scheldetheater, Terneuzen
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - TALK
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Hengelo, Hengelo
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Schouwburg Lochem, Lochem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Purper - Purper's Passie
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
William Boeva - Reset
Swanla Theater, Zevenhuizen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Alex Ploeg Ultimatum
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Bellevue, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Theater Bouwkunde, Deventer
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Carrousel, Ommen
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Bussel, Oosterhout
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater de Kampanje, Den Helder
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater de Kom, Nieuwegein
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Omval, Diemen
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Thomas Acda - Motel
Theater Sneek, Sneek
20:00
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Zuidplein, Rotterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 01 december 2018
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Murth Mossel - Pauwer
BaronTheater, Opende
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Stefano Keizers - Erg Heel
C.C. De Werft, Geel
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Deurne, Deurne
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. Nesterlé, Nistelrode
André Manuel - DREEJKLEZOEW
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Stroud, Putten
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Maaspoort, Venlo
Emilio Guzman - Kom dan!
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Purper - Purper's Passie
De Muze, Noordwijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Reggehof, Goor
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Schattelijn, Geertruidenberg
William Boeva - Reset
De Speeldoos, Vught
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Den Bolder, Waspik
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Diligentia, Den Haag
Bert Gabriels - Gelukzoeker
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Alex Ploeg - Ultimatum
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Patrick Laureij
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Tineke Schouten - Highlights
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rayen Panday - Fenomeen
Kennemer Theater, Beverwijk
Ton Kas - Kakmaker
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Meervaart, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
Orpheus, Apeldoorn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Parktheater, Eindhoven
Freek de Jonge - De Suppoost
Posthuis Theater, Heerenveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Rietveld Theater, Delft
Martijn Koning - Koning van de dieren
S.C.C. De Ruchte, Someren
Johan Goossens - Vlam
Schaffelaartheater, Barneveld
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - TALK
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Odeon, Zwolle
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Ogterop, Meppel
Hadewych Minis - Minis Plus
Spant!, Bussum
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
Ali B - Koorts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jeroen van Merwijk - Lucky
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater 't Pand, Gorinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Aan de Slinger, Houten
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Berkelland, Eibergen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Kardol - Bang
Theater De Kik, Elst
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Schalm, Veldhoven
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht