Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Diligentia
Den Haag
20:00
De Kattendans
Bergeijk
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
De Maagd
Bergen op Zoom
S.C.C. De Enck
Oirschot
Dok6
Panningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Ins Blau
Leiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Bussel
Oosterhout
Posttheater
Arnhem
Theater De Omval
Diemen
00:00
Arto Theater
Schoonhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
De Bogaard
Sint-Truiden
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Klooster
Woerden
Theaterhotel Almelo
Almelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Drommedaris
Enkhuizen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Smeltkroes
Maarheeze
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Stroud
Putten
20:30
Theater Floralis
Lisse
13:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Kerk Beets
Beets
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:00
Meervaart
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
BREStheater
Brielle
Chassé Theater
Breda
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
De Meenthe
Steenwijk
S.C.C. De Ruchte
Someren
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Domijnen
Sittard
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
vrijdag 23 november 2018
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Walhalla, Rotterdam
Ali B - Koorts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 24 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Tineke Schouten - Highlights
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
20:00
Thomas Acda - Motel
De Kattendans, Bergeijk
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
theatergroep rast
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
C.C Warenar, Wassenaar
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maagd, Bergen op Zoom
Roué Verveer - Heppie de Peppie
S.C.C. De Enck, Oirschot
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Dok6, Panningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Ins Blau, Leiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Pand, Gorinchem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Lochem, Lochem
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Bussel, Oosterhout
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Posttheater, Arnhem
Patrick Laureij
Theater De Omval, Diemen
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Arto Theater, Schoonhoven
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:00
Max van den Burg - Paasbest
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Matroesjka - Brainwash
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Maartje & Kine - Vibrato
Orpheus, Apeldoorn
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. De Kei, Reusel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Lebbis - De Bovengrens
De Bogaard, Sint-Truiden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Ludens, Voorburg
Kiki Schippers - Waar
Theaterpand Weesp, Weesp
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jimmy Carr
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Javier Guzman - Sinterklaasconference 2018
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Boerderij, Huizen
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Onze Henry
Het Klooster, Woerden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theaterhotel Almelo, Almelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Drommedaris, Enkhuizen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Smeltkroes, Maarheeze
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Anne-Marie Jung - Ram
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
André Manuel - DREEJKLEZOEW
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Stroud, Putten
zondag 25 november 2018
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Floralis, Lisse
13:30
Shirma sings Aretha - A Tribute
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Agora Theater Druten, Druten
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Kerk Beets, Beets
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 26 november 2018
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Floralis, Lisse
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 27 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Veste, Delft
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Schalm, Veldhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
BREStheater, Brielle
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Chassé Theater, Breda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Ari Shaffir
Meervaart, Amsterdam
woensdag 28 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Veste, Delft
William Boeva - Reset
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kennemer Theater, Beverwijk
Tineke Schouten - Highlights
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Thijs Kemperink - Bonje
Flint, Amersfoort
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Stefano Keizers - Erg heel
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Figi Theater, Zeist
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Meenthe, Steenwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
S.C.C. De Ruchte, Someren
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Rayen Panday - Fenomeen
De Maaspoort, Venlo
20:00
Purper - Purper's Passie
De Domijnen, Sittard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Posttheater, Arnhem
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Parktheater, Eindhoven