Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Openluchttheater Lochem
Lochem
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Theater Achterom
Hilversum
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
`t Patronaat
Mierlo
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Koningshof
Maassluis
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Singer Theater
Laren
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. De Bombardon
Heythuysen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
14:30
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Fiji
Amersfoort
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Diligentia
Den Haag
Rietveld Theater
Delft
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Poorterij
Zaltbommel
vrijdag 01 mei 2015
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Werftheater, Utrecht
20:00
Anuar - Integer
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Openluchttheater Lochem, Lochem
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Oeloek - Prille Roest
Theater Achterom, Hilversum
Buitenstaanders
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater De Veste, Delft
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Chassé Theater, Breda
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Henry van Loon | Sluimer
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nathalie Baartman - Louter
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martin Simek - Enkelspel
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 02 mei 2015
20:30
Max van den Burg - Amok
C.C. Zundert, Zundert
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Werftheater, Utrecht
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
`t Patronaat, Mierlo
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Koningshof, Maassluis
20:30
Berit Companjen - Genoeg is niet genoeg
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Singer Theater, Laren
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen (première)
Witte Theater, IJmuiden
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
C.C. De Bombardon, Heythuysen
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
De Partizanen - Daar kun je maar beter bij zijn geweest
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Parktheater, Eindhoven
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
De Meerpaal, Dronten
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
De Maagd, Bergen op Zoom
Buitenstaanders
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 03 mei 2015
14:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater PePijn, Den Haag
maandag 04 mei 2015
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 05 mei 2015
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater De Veste, Delft
woensdag 06 mei 2015
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Theater De Omval, Diemen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Madelijne Kool - Kool aan de Gang
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater De Veste, Delft
20:15
Lieneke le Roux, Pamela Teves e.a | Powervrouwen 2, een revue van nu
Meervaart, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Afke Teunen / Clive Emanuelson / Johan van Gulik / Kevin van Kalkeren
Fiji, Amersfoort
donderdag 07 mei 2015
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Zaantheater, Zaandam
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Zaantheater, Zaandam
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Voor De Prijzen en De Roem
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Cameretten Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Diligentia, Den Haag
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Rietveld Theater, Delft
Marjolijn van Kooten - In principe wel
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 08 mei 2015
Buitenstaanders
De Poorterij, Zaltbommel