Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
De Maagd
Bergen op Zoom
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Veluvine
Nunspeet
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kattendans
Bergeijk
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
Dok6
Panningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater Zuidplein
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
CulturA & Zo
Nootdorp
CulturA & Zo
Nootdorp
Deventer Schouwburg
Deventer
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater Zinin
Nijverdal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
16:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Markant Uden
Uden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
woensdag 11 mei 2016
Kasper van Kooten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schaffelaartheater, Barneveld
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Bussel, Oosterhout
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Intouchables
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Zaantheater, Zaandam
donderdag 12 mei 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Maagd, Bergen op Zoom
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Diligentia, Den Haag
20:00
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Kennemer Theater, Beverwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Meervaart, Amsterdam
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nathalie Baartman - Louter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Griffioen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theaterhotel Almelo, Almelo
Roué Verveer - Op het laatste moment
Veluvine, Nunspeet
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 13 mei 2016
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Cabarestafette
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kattendans, Bergeijk
Kasper van Kooten
De Maaspoort, Venlo
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Speeldoos, Vught
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Dok6, Panningen
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Intouchables
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Murth Mossel - Voors en tegens
Posttheater, Arnhem
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Het Park, Hoorn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
André Manuel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Bert Gabriels
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Partizanen - De Partizanen
Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Lievekamp, Oss
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
20:30
Arin Manuelyan / Eric van der Woude / John Kleppe / Oscar Arnold / Pau
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kommil Foo - Schoft
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 14 mei 2016
20:30
Roel C. Verburg
Comedy Cafe, Amsterdam
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
CulturA & Zo, Nootdorp
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
CulturA & Zo, Nootdorp
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Flint, Amersfoort
Lebbis - De Paardenpoetser
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Intouchables
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Almere, Almere
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Partizanen - De Partizanen
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Zinin, Nijverdal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Zaantheater, Zaandam
zondag 15 mei 2016
Hans Teeuwen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
16:00
De Zondagmiddag Empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
maandag 16 mei 2016
20:00
De zondagmiddag empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 17 mei 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
woensdag 18 mei 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Markant Uden, Uden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Oude Luxor Theater, Rotterdam