Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Musis
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Hof 88
Almelo
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Veluvine
Nunspeet
Theater De Leest
Waalwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Schakel
Gilze
Schaffelaartheater
Barneveld
Dok6
Panningen
Posttheater
Arnhem
Wilminktheater
Enschede
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Beun
Heiloo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Zaantheater
Zaandam
De Reggehof
Goor
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Musketon
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
DNK
Assen
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. De tippe
Vledder
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Diligentia
Den Haag
Het Klooster
Woerden
van Beresteyn
Veendam
Schaffelaartheater
Barneveld
Goudse Schouwburg
Gouda
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Veur Theater
Leidschendam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater PePijn
Den Haag
BREStheater
Brielle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
donderdag 22 november 2018
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Kantine Walhalla, Rotterdam
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Marco Lopes - Moedt
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Parktheater, Eindhoven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Musis, Arnhem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg de Lawei, Drachten
Patrick Laureij
Theater de Griffioen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Junushoff Theater, Wageningen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Hof 88, Almelo
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Theater Harderwijk, Harderwijk
Louise Korthals - Alles is er
Veluvine, Nunspeet
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Arie & Silvester - Wie?!
De Schakel, Gilze
Anne-Marie Jung - Ram
Schaffelaartheater, Barneveld
Freek de Jonge - De Suppoost
Dok6, Panningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Wilminktheater, Enschede
Kiki Schippers - Waar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ali B - Koorts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Beun, Heiloo
Henry van Loon - Onze Henry
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - Kakmaker
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:00
Michel Leeb
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Johan Goossens - Vlam
De Maaspoort, Venlo
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
De Weverij, Zierikzee
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Evertshuis, Bodegraven
vrijdag 23 november 2018
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Kardol - Bang
Theater de Koornbeurs, Franeker
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Zaantheater, Zaandam
Nathalie Baartman - Breek
De Reggehof, Goor
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Speeldoos, Baarn
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Musketon, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Meenthe, Steenwijk
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
DNK, Assen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Oeloek - Droeftoeters
Theater de Purmaryn, Purmerend
Marco Lopes - Moedt
C.C. De tippe, Vledder
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kirsten van Teijn - Nobel
Schaffelaartheater, Barneveld
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Het Klooster, Woerden
Johan Goossens - Vlam
van Beresteyn, Veendam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schaffelaartheater, Barneveld
Jeroen van Merwijk - Lucky
Goudse Schouwburg, Gouda
Matroesjka - Brainwash
Agnietenhof, Tiel
Patrick Laureij
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Louise Korthals - Alles is er
De Muze, Noordwijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Het Veur Theater, Leidschendam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Walhalla, Rotterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
BREStheater, Brielle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Koorts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Dood PaardThe Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Lochem, Lochem
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Maaspoort, Venlo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Junushoff Theater, Wageningen