Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Walhalla
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
00:00
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
00:00
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Domijnen
Sittard
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Deventer Schouwburg
Deventer
Drommedaris
Enkhuizen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Figi Theater
Zeist
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Klooster
Woerden
Kulturhus
Epe
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Meervaart
Amsterdam
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Podium heino
Heino
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Singer Theater
Laren
Spant!
Bussum
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
van Beresteyn
Veendam
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Chassé Theater
Breda
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Boodschap
Rijen
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Speeldoos
Vught
Diligentia
Den Haag
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
Flint
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
Gashouder
Dedemsvaart
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Trefpunt
Warmond
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
Kulturhus Holten
Holten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Posttheater
Arnhem
donderdag 15 november 2018
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Speeldoos, Baarn
Kiki Schippers - Waar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Nathalie Baartman - Breek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater Hof 88, Almelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Walhalla, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theaterhotel Almelo, Almelo
De Partizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Hadewych Minis - Minis Plus
Zaantheater, Zaandam
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 16 november 2018
Yentl en de Boer - Magie
Agnietenhof, Tiel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Druten, Druten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C Warenar, Wassenaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. De Pas, Heesch
Arie & Silvester - Wie?!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Domijnen, Sittard
20:00
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Maaspoort, Venlo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Thomas Acda - Motel
De Muze, Noordwijk
William Boeva - Reset
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Johan Goossens - Vlam
Deventer Schouwburg, Deventer
Stefano Keizers - Erg Heel
Drommedaris, Enkhuizen
Henry van Loon - Onze Henry (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Figi Theater, Zeist
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Klooster, Woerden
Alex Ploeg Ultimatum
Kulturhus, Epe
Ali B - Koorts
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
Philippe Geubels
Kursaal Oostende, Oostende
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Lindenberg Theater, Nijmegen
Patrick Laureij
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Podium heino, Heino
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Posttheater, Arnhem
Louise Korthals - Alles is er
Posttheater, Arnhem
20:15
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Singer Theater, Laren
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Spant!, Bussum
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Schie, Schiedam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Aan de Slinger, Houten
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Beun, Heiloo
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Bussel, Oosterhout
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Kampanje, Den Helder
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Leest, Waalwijk
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Schalm, Veldhoven
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Ludens, Voorburg
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Walhalla, Rotterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
van Beresteyn, Veendam
zaterdag 17 november 2018
Jimmy Carr
013, Tilburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Agnietenhof, Tiel
Lebbis - De Bovengrens
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Purper - Purper's Passie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Alex Ploeg Ultimatum
Chassé Theater, Breda
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Boodschap, Rijen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Meenthe, Steenwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Molenberg, Delfzijl
Anne-Marie Jung - Ram
De Schattelijn, Geertruidenberg
René van Meurs - Ik beloof niks
De Speeldoos, Vught
Kiki Schippers - Waar
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Als vrouwen vrienden zijn
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Fidei et Arti, Oudenbosch
Yentl en de Boer - Magie
Flint, Amersfoort
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Gashouder, Dedemsvaart
Maartje & Kine - Vibrato
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Trefpunt, Warmond
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Onze Henry
Kulturhus Holten, Holten
Louise Korthals - Alles is er
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Orpheus, Apeldoorn
Martijn Koning - Koning van de dieren
Podium Hoge Woerd, De Meern
Brigitte Kaandorp - Eh...
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Posttheater, Arnhem