Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
S.C.C. De Enck
Oirschot
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Achterom
Hilversum
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
Prismare
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Diligentia
Den Haag
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Idea
Soest
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arsenaal Theater
Vlissingen
De Kattendans
Bergeijk
Zaantheater
Zaandam
Theater Dakota
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Posttheater
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Het Kruithuis
Groningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Chassé Theater
Breda
Meervaart
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. Achterolmen
Maaseik
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
donderdag 16 mei 2013
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
De Grote Improvisatieshow
Theater de Kampanje, Den Helder
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Fransche School Culemborg, Culemborg
Guido Weijers - V
S.C.C. De Enck, Oirschot
Henry van Loon - Electropis
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Howard Komproe: LULverhalen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Leest, Waalwijk
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Achterom, Hilversum
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Schouwburg Venray, Venray
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Leon van der Zanden - Rebel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Leidse Schouwburg, Leiden
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Prismare, Enschede
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Van nature
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Arsenaal Theater, Vlissingen
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ruben Nicolai - Little friday
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sabine Beens - Ça bien!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Schudden - We vieren het maar
Diligentia, Den Haag
21:00
The Stand Up Club
Theater Walhalla, Rotterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 17 mei 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:15
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Theater Idea, Soest
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Treasures
Spant!, Bussum
20:15
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Theater Idea, Soest
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V
Arsenaal Theater, Vlissingen
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Kattendans, Bergeijk
Jandino Asporaat - De Revue
Zaantheater, Zaandam
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Dakota, Den Haag
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
DeLaMar, Amsterdam
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Purmaryn, Purmerend
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Maagd, Bergen op Zoom
21:00
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Walhalla, Rotterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Richard Groenendijk Alle Dagen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Posttheater, Arnhem
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Schudden - We vieren het maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Soundos - Er is geen plan B
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Agnietenhof, Tiel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Yora Rienstra - We maken er wat van
Het Kruithuis, Groningen
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 18 mei 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Alex Agnew - Interesting times
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
Arno van der Heyden - Zo.
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
De Bourgondische Belgen
Posttheater, Arnhem
20:15
Deng Boy - Sociale zaken
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg Almere, Almere
Karin Bruers - Waar was ik?
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Leon van der Zanden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Chassé Theater, Breda
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Van nature
De Oosterpoort, Groningen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Agnietenhof, Tiel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Achterolmen, Maaseik
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zondag 19 mei 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Spiegel, Zwolle
maandag 20 mei 2013
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 21 mei 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Maaspoort, Venlo
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V
De Kattendans, Bergeijk
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lebbis - Het grijze gebied
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Op Sterk Water - Alfa
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Pieter Derks - Van nature
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - In zeer goede staat
Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Chassé Theater, Breda
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
woensdag 22 mei 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen