Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agora Theater Druten
Druten
Cultura
Ede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Schouwburg Lochem
Lochem
Koningshof
Maassluis
De Muse
Malden
De Klif
Nijmegen
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Studio de Bakkerij
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Gryphus
Vierlingsbeek
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theaterpand Weesp
Weesp
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Het Klooster
Woerden
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Het Musiater
Zevenaar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
00:00
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Chassé Theater
Breda
Theater Koningsduin
Castricum
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
De Meerpaal
Dronten
Agora Theater Druten
Druten
Wilminktheater
Enschede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Reggehof
Goor
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Gooiland
Hilversum
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Singer Theater
Laren
Leidse Schouwburg
Leiden
Bon theater
Medemblik
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Ogterop
Meppel
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Sneek
Sneek
Theater Idea
Soest
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater Ludens
Voorburg
Munttheater
Weert
Theaterpand Weesp
Weesp
Figi Theater
Zeist
15:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
vrijdag 02 november 2018
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kennemer Theater, Beverwijk
Jan Beuving - Rotatie
Kennemer Theater, Beverwijk
Matroesjka - Brainwash
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Fransche School Culemborg, Culemborg
Patrick Laureij
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater PePijn, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Omval, Diemen
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Onze Henry
Agora Theater Druten, Druten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cultura, Ede
Johan Goossens - Vlam
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
De Partizanen - Het leven an sich
Theater 't Pand, Gorinchem
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posthuis Theater, Heerenveen
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Tuin, Leusden
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Lochem, Lochem
Nathalie Baartman - Breek
Koningshof, Maassluis
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Muse, Malden
Kirsten van Teijn - Nobel
De Klif, Nijmegen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Winsinghhof, Roden
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Tineke Schouten - Highlights
Scheldetheater, Terneuzen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater De Musketon, Utrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
van Beresteyn, Veendam
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Gryphus, Vierlingsbeek
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Anne-Marie Jung - Ram
Theaterpand Weesp, Weesp
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Louise Korthals - Alles is er
Het Klooster, Woerden
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
De Poorterij, Zaltbommel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Musiater, Zevenaar
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 03 november 2018
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Tartuffe - Een zwarte komedie door Toneelgroep Graficus
Gigant, Apeldoorn
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schaffelaartheater, Barneveld
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Johan Goossens - Vlam
Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Koningsduin, Castricum
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Hofpoort, Coevorden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Bert Gabriels
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Bouwkunde, Deventer
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
De Meerpaal, Dronten
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Agora Theater Druten, Druten
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Wilminktheater, Enschede
Rayen Panday - Fenomeen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Ali B - Koorts
De Reggehof, Goor
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posthuis Theater, Heerenveen
Tineke Schouten - Highlights
Theater Gooiland, Hilversum
Nathalie Baartman - Breek
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater Aan de Slinger, Houten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Singer Theater, Laren
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Kiki Schippers - Waar
Bon theater, Medemblik
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Ogterop, Meppel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Hoftheater, Raalte
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater De Verwachting, Ritthem
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Sneek, Sneek
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Idea, Soest
20:30
Comedy Night
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Matroesjka - Brainwash
De Maaspoort, Venlo
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Ludens, Voorburg
Anne-Marie Jung - Ram
Munttheater, Weert
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theaterpand Weesp, Weesp
Brigitte Kaandorp - Eh...
Figi Theater, Zeist
zondag 04 november 2018
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
De Harmonie, Leeuwarden
maandag 05 november 2018
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Howard Komproe - Live on stage
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven