Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Capitole
Gent
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Martinuskerk
Hempens
Martiniplaza
Groningen
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Nijdrop
Opwijk
Ziggo Dome
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater Bouwkunde
Deventer
De Weijer
Boxmeer
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
16:00
Diligentia
Den Haag
De Muze
Noordwijk
Diligentia
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Rex
Mol
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
Schouwburg Rex
Mol
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Het Klooster
Woerden
Theater de Schalm
Veldhoven
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. De Herbakker
Eeklo
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Posttheater
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Vorstin
Hilversum
Parktheater
Eindhoven
C.C. De Herbakker
Eeklo
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
donderdag 30 juni 2016
Youp van 't Hek - Licht
Capitole, Gent
20:00
Hans Teeuwen
Parktheater, Eindhoven
zaterdag 02 juli 2016
20:30
Peter van Rooijen / Stefano Keizers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
dinsdag 05 juli 2016
20:00
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 09 juli 2016
Hans Teeuwen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Kasper van Kooten - Bonte Avond
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 10 juli 2016
Hans Teeuwen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 13 juli 2016
Reggie Watts
Melkweg, Amsterdam
donderdag 14 juli 2016
20:00
Comedy Central Presents: Reggie Watts
013, Tilburg
20:00
Hans Teeuwen
Martinuskerk, Hempens
vrijdag 15 juli 2016
Hans Teeuwen
Martiniplaza, Groningen
zaterdag 16 juli 2016
21:00
Eva Crutzen - Spiritus
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
vrijdag 22 juli 2016
20:00
Hans Teeuwen
Capitole, Gent
zaterdag 23 juli 2016
20:00
Hans Teeuwen
Capitole, Gent
zondag 24 juli 2016
20:00
Ben Blom
Comedy Cafe, Amsterdam
zondag 07 augustus 2016
20:00
Bill Burr
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 12 augustus 2016
20:00
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Bill Burr - You people are all the same
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
zaterdag 13 augustus 2016
20:00
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende
maandag 15 augustus 2016
20:00
Gili
Nijdrop, Opwijk
dinsdag 16 augustus 2016
Louis C.K.
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 28 augustus 2016
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Amy Schumer
Heineken Music Hall, Amsterdam
donderdag 01 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
vrijdag 02 september 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Werftheater, Utrecht
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Podium Reimerswaal, Rilland
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Bouwkunde, Deventer
Youp van 't Hek - Licht
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 03 september 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Werftheater, Utrecht
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Podium Reimerswaal, Rilland
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Bouwkunde, Deventer
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
De Weijer, Boxmeer
zondag 04 september 2016
De Partizanen - De Partizanen
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
16:00
Eva Crutzen - Spiritus
Diligentia, Den Haag
maandag 05 september 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
De Muze, Noordwijk
Youp van 't Hek
Diligentia, Den Haag
dinsdag 06 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Cpunt Theater, Hoofddorp
woensdag 07 september 2016
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
Schouwburg Rex, Mol
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Bouwkunde, Deventer
donderdag 08 september 2016
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
MIDI Tilburg, Tilburg
Alex Agnew - Unfinished Business
Schouwburg Rex, Mol
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
vrijdag 09 september 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Het Klooster, Woerden
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater de Schalm, Veldhoven
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Lindenberg Theater, Nijmegen
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
André Manuel - De Onzen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Diligentia, Den Haag
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Posttheater, Arnhem
20:15
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 10 september 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Het Klooster, Woerden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
van Beresteyn, Veendam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Lindenberg Theater, Nijmegen
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
Wilfried de Jong & Bruut!
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Oldenosborn - #Life
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Lebbis - De Paardenpoetser
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 12 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theaterhotel Almelo, Almelo
dinsdag 13 september 2016
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Theaterhotel Almelo, Almelo
woensdag 14 september 2016
20:00
Mini & Maxi
Theater de Spiegel, Zwolle
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Werftheater, Utrecht
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Walhalla, Rotterdam
Wilfried de Jong & Bruut!
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Herbakker, Eeklo
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 15 september 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Werftheater, Utrecht
20:15
José Schuringa / Lotte Vermeulen / Paul Schoolderman
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Theo Maassen - Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Herbakker, Eeklo
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater PePijn, Den Haag
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater De Veste, Delft
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Speeldoos, Baarn