Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
Posttheater
Arnhem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Kom
Nieuwegein
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Bussel
Oosterhout
Ons Tejater
Lieshout
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Diligentia
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Orpheus
Apeldoorn
C.C Warenar
Wassenaar
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater de Beun
Heiloo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Den Blank
Overijse
De Warande
Turnhout
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Belgica
Dendermonde
20:30
MC Theater
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater De Kik
Elst
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
19:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Trukendoos
Harelbeke
20:00
De hoogte
Winsum
Zaantheater
Zaandam
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Dakota
Den Haag
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Schouwburg Venray
Venray
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Het Musiater
Zevenaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
Bon theater
Medemblik
Theater De Willem
Papendrecht
Agnietenhof
Tiel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
C.C De Muze
Heusden-Zolder
De Toegift
Den Hoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Cafe de Overkant
Wageningen
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
21:00
De Spieghel
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Schaffelaartheater
Barneveld
De Spieghel
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Meulvliet
Tholen
Wilminktheater
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
C.C. 't Vondel
Halle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
vrijdag 26 april 2013
Guido Weijers - V
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Henry van Loon - Electropis
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Meervaart, Amsterdam
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - De Revue
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Jasper van Kuijk
Posttheater, Arnhem
Jeffrey Spalburg - Thuus
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater de Kom, Nieuwegein
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Karin Bruers - Waar was ik?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Bussel, Oosterhout
Leon van der Zanden - Rebel
Ons Tejater, Lieshout
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Het Veur Theater, Leidschendam
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Diligentia, Den Haag
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater de Spiegel, Zwolle
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Goudse Schouwburg, Gouda
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Paulien Cornelisse
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Alle dagen
C.C Warenar, Wassenaar
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Schudden - We vieren het maar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Beun, Heiloo
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Tom Sligting - Hersendelict
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Den Blank, Overijse
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Warande, Turnhout
Yora Rienstra - We maken er wat van
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 27 april 2013
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Belgica, Dendermonde
20:30
Anuar
MC Theater, Amsterdam
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater De Kik, Elst
20:00
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
19:30
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Trukendoos, Harelbeke
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
De hoogte, Winsum
Henry van Loon - Electropis
Zaantheater, Zaandam
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Hof 88, Almelo
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Dakota, Den Haag
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Venray, Venray
Leon van der Zanden - Rebel
S.C.C. De Ruchte, Someren
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Max van den Burg - Schlemiel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Diligentia, Den Haag
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Het Musiater, Zevenaar
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Paulien Cornelisse
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Van nature
Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Alle dagen
Bon theater, Medemblik
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater De Willem, Papendrecht
Sabine Beens - Ça bien!
Agnietenhof, Tiel
Schudden - We vieren het maar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Orpheus, Apeldoorn
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C De Muze, Heusden-Zolder
zondag 28 april 2013
Berry Lussenburg - Verwhard
De Toegift, Den Hoorn
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Freek de Jonge: Zonde
LantarenVenster, Rotterdam
Jan Rot - De grote Jan Rot show
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Rebel
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Matt Price
Cafe de Overkant, Wageningen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 30 april 2013
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
woensdag 01 mei 2013
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
Anuar - Vastberaden
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Treasures
Schaffelaartheater, Barneveld
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
20:30
Freek de Jonge
De Oosterpoort, Groningen
Guido Weijers - V
De Meulvliet, Tholen
Jandino Asporaat - De Revue
Wilminktheater, Enschede
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Fulcotheater, IJsselstein
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:30
Op Sterk Water
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Goudse Schouwburg, Gouda
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
donderdag 02 mei 2013
Alex Agnew - Interesting times
C.C. 't Vondel, Halle
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Oude Luxor Theater, Rotterdam