Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
De Maaspoort
Venlo
Deventer Schouwburg
Deventer
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater De Kolk
Assen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Werftheater
Utrecht
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Parnassos
Utrecht
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Cultura
Ede
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
De Weijer
Boxmeer
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
G.C. De Kluize
Oosterzele
Gryphus
Vierlingsbeek
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kantine Walhalla
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
P3
Purmerend
Parktheater
Eindhoven
20:30
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
Chassé Theater
Breda
20:15
Chassé Theater
Breda
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Diligentia
Den Haag
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Fidei et Arti
Oudenbosch
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:15
Figi Theater
Zeist
Gashouder
Dedemsvaart
Het Klooster
Woerden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Roepaen
Ottersum
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
donderdag 17 maart 2016
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Deventer Schouwburg, Deventer
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Ali B - Je suis Ali
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg de Lawei, Drachten
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Kolk, Assen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Daniël Arends
Theater De Storm, Winterswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Willem, Papendrecht
Comedy Kitchen
Werftheater, Utrecht
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Witte Theater, IJmuiden
vrijdag 18 maart 2016
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dorine Wiersma
C.C. Parnassos, Utrecht
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
20:15
Cameretten Finalistentournee
Cultura, Ede
Roué Verveer - Op het laatste moment
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Weijer, Boxmeer
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Dok6, Panningen
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
G.C. De Kluize, Oosterzele
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Gryphus, Vierlingsbeek
Nathalie Baartman - Louter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Hans Aarsman - Zelf weten
Kantine Walhalla, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
P3, Purmerend
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Parktheater, Eindhoven
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Posthuis Theater, Heerenveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Kim van Zeben - De Tweede van Zeben
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Crins & Jeroen - STRALST
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Ogterop, Meppel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Griffioen, Amstelveen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Trio Giphart / Chabot
Theater de Kom, Nieuwegein
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Mathilde Santing - Both Sides Now
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Ronald Goedemondt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Werftheater, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 19 maart 2016
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
BREStheater, Brielle
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. De Kinkel, Bemmel
Trio Giphart / Chabot
Chassé Theater, Breda
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
20:00
Daniël Arends
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lebbis - De Paardenpoetser
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Dorpstheater Wormer, Wormer
Murth Mossel - Voors en tegens
Fidei et Arti, Oudenbosch
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:15
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Figi Theater, Zeist
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Gashouder, Dedemsvaart
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Klooster, Woerden
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Cameretten Finalistentournee
Klein Theater, Dinxperlo
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
André Manuel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rob en Emiel - Da's sterk
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Meervaart, Amsterdam
Alex Roeka - Voort!
Orpheus, Apeldoorn
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Roepaen, Ottersum
Lankmoed - Onvergetelijk
Schaffelaartheater, Barneveld
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Lochem, Lochem
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Spiegel, Zwolle