Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Musis
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Omval
Diemen
20:30
Werftheater
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Arto Theater
Schoonhoven
C.C. De Adelberg
Lommel
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Café The Florin
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
De Schakel
Gilze
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Dok6
Panningen
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Flint
Amersfoort
Heineken Music Hall
Amsterdam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Het Musiater
Zevenaar
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Pook
Oostknollendam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Muzeval
Emmen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Werftheater
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
C.C. Den Herd
Bladel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Sportpaleis
Antwerpen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
16:00
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
MECC
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Corso
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Oosterpoort
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Heineken Music Hall
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
vrijdag 19 april 2013
Soundos - Er is geen plan B
Musis, Arnhem
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Karin Bruers - Waar was ik?
Posthuis Theater, Heerenveen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Posttheater, Arnhem
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Leon van der Zanden - Rebel
Theater 't Pand, Gorinchem
Op Sterk Water - Alfa
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Carolien Borgers - Happy End
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Arno van der Heyden - Zo.
Theater De Kolk, Assen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Lievekamp, Oss
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater De Omval, Diemen
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Werftheater, Utrecht
zaterdag 20 april 2013
Karin Bruers - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Alle dagen
Agora Theater Druten, Druten
Henry van Loon - Electropis
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
De Grote Improvisatieshow
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Anuar - Vastberaden
Arto Theater, Schoonhoven
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Adelberg, Lommel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het LOO, Tessenderlo
Spijkers met Koppen: Freek de Jonge
Café The Florin, Utrecht
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lebbis
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Oosterpoort, Groningen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Schakel, Gilze
20:15
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
De Schattelijn, Geertruidenberg
Pieter Derks - Van nature
Dok6, Panningen
20:30
Camerettten - Finaletournee
Dorpstheater Wormer, Wormer
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Flint, Amersfoort
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Het Musiater, Zevenaar
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Kennemer Theater, Beverwijk
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ashton Brothers - Treasures
Leidse Schouwburg, Leiden
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Roué Verveer - In zeer goede staat
Musis, Arnhem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Orpheus, Apeldoorn
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Parktheater, Eindhoven
Soundos - Er is geen plan B
Pook, Oostknollendam
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Sabine Beens - Ça bien!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schaffelaartheater, Barneveld
Alex Agnew - Interesting times
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater Aan de Slinger, Houten
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Muzeval, Emmen
Howard Komproe: LULverhalen
Theater De Storm, Winterswijk
Leon van der Zanden - Rebel
Theater de Tobbe, Voorburg
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Oeloek - Prille Roest
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Werftheater, Utrecht
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Zaantheater, Zaandam
zondag 21 april 2013
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. Den Herd, Bladel
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eddie Izzard
Sportpaleis, Antwerpen
21:00
Claudia de Breij - Alleen
Theater Walhalla, Rotterdam
16:00
Claudia de Breij - Alleen
Theater Walhalla, Rotterdam
maandag 22 april 2013
Carolien Borgers - Happy End
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Goudse Schouwburg, Gouda
Eddie Izzard
MECC, Maastricht
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
dinsdag 23 april 2013
Jandino Asporaat - De Revue
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Najib Amhali
Corso, Rotterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Cpunt Theater, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Sabine Beens - Ça bien!
Deventer Schouwburg, Deventer
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Fulcotheater, IJsselstein
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Goudse Schouwburg, Gouda
Russell Peters
Heineken Music Hall, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Schuur, Haarlem
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Ellen Dikker - Horten en stoten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 24 april 2013
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Agnietenhof, Tiel
Acda en de Munnik - 't Heerst
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde