Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
C.C. Gildhof
Tielt
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Koningshof
Maassluis
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Iduna
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
World Forum Theater
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater 4en1
Breukelen
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Spant!
Bussum
Paradiso
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Fidei et Arti
Oudenbosch
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Achterom
Hilversum
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
zaterdag 11 mei 2013
20:15
Schudden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Yora Rienstra - We maken er wat van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Gildhof, Tielt
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Paulien Cornelisse - Maar Ondertussen
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Leon van der Zanden - Rebel
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Lebbis - Het grijze gebied
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Koningshof, Maassluis
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Richard Groenendijk - Alle Dagen / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Oosterpoort, Groningen
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Comedy Night: De Hyena's: Ronald Smink + Gijs Nil
Effenaar, Eindhoven
Karin Bruers - Waar was ik?
Parktheater, Eindhoven
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Agora Theater Druten, Druten
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg de Lawei, Drachten
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bouwkunde, Deventer
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Kampanje, Den Helder
Tijl Beckand, Ruben van der Meer - De grote improv
World Forum Theater, Den Haag
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Max van den Burg - Schlemiel
Theater 4en1, Breukelen
Henry van Loon - Electropis
Chassé Theater, Breda
Howard Komproe: LULverhalen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Posttheater, Arnhem
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Schouwburg Almere, Almere
zondag 12 mei 2013
20:15
Richard Groenendijk - Alle Dagen / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Spant!, Bussum
Daniël Arends / Jan Jaap van der Wal / Theo Maasse
Paradiso, Amsterdam
maandag 13 mei 2013
20:00
Delirium II
Beatrix Theater, Utrecht
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 14 mei 2013
20:00
Delirium II
Beatrix Theater, Utrecht
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - V
Fidei et Arti, Oudenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Richard Groenendijk - Alle dagen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schuur, Haarlem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Van nature
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Witte nar
Wilminktheater, Enschede
Yora Rienstra - We maken er wat van
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Veste, Delft
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Orpheus, Apeldoorn
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
woensdag 15 mei 2013
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ruben Nicolai - Little friday
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Schudden - We vieren het maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Electropis
Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - V
Fidei et Arti, Oudenbosch
Howard Komproe: LULverhalen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Het Park, Hoorn
Anuar - Vastberaden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Chris van der Ende / Reinier Meijer
Vorstin, Hilversum
Acda en de Munnik - 't Heerst
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Parktheater, Eindhoven
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Veste, Delft
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Dorine Wiersma
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Alle dagen
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
donderdag 16 mei 2013
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Zaantheater, Zaandam
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Arsenaal Theater, Vlissingen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Schouwburg Venray, Venray
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Schalm, Veldhoven
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
The Stand Up Club
Theater Walhalla, Rotterdam
Ruben Nicolai - Little friday
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Howard Komproe: LULverhalen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - V
S.C.C. De Enck, Oirschot
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Leidse Schouwburg, Leiden
Sabine Beens - Ça bien!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Achterom, Hilversum
Pieter Derks - Van nature
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen