Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schuur
Haarlem
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Singer Theater
Laren
C.C. Mechelen
Mechelen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cultuurhuis de Leest
Izegem
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Veluvine
Nunspeet
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Hof in Salland
Raalte
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Het Trefpunt
Warmond
Het Trefpunt
Warmond
Het Trefpunt
Warmond
Munttheater
Weert
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Kolk
Assen
Toestanden op Podium
Bemmel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
dinsdag 09 februari 2016
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schuur, Haarlem
Kasper van Kooten
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Het Wennekerpand, Schiedam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Zaantheater, Zaandam
Ton Kas - JABROER
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 10 februari 2016
20:30
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Posttheater, Arnhem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
De Meerpaal, Dronten
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kom, Nieuwegein
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Het Wennekerpand, Schiedam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Zaantheater, Zaandam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Zaantheater, Zaandam
donderdag 11 februari 2016
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Kennemer Theater, Beverwijk
Murth Mossel - Voors en tegens
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Molenberg, Delfzijl
Johan Goossens - Daglicht
Diligentia, Den Haag
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Wilminktheater, Enschede
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Singer Theater, Laren
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Mechelen, Mechelen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kom, Nieuwegein
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Ledeltheater, Oostburg
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Daniël Arends
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kasper van Kooten
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 12 februari 2016
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Posttheater, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Kennemer Theater, Beverwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
BREStheater, Brielle
Sara Kroos - Doorgefokt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Even goede vrienden
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ton Kas - JABROER
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Trio Giphart / Chabot
Energiehuis, Dordrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Schattelijn, Geertruidenberg
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cultuurhuis de Leest, Izegem
Alex Roeka - Voort!
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Het Veur Theater, Leidschendam
Ali B - Je Suis Ali
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Veluvine, Nunspeet
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
André Manuel
Hof in Salland, Raalte
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Agnietenhof, Tiel
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Herman Brusselmans / Nico Dijkshoorn
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Het Trefpunt, Warmond
Soundos - Geboren met ervaring
Het Trefpunt, Warmond
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Trefpunt, Warmond
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Munttheater, Weert
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Klooster, Woerden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 13 februari 2016
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Soundos - Geboren met ervaring
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Alex Roeka - Voort!
Theater De Kolk, Assen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Kolk, Assen
Lankmoed - Onvergetelijk
Toestanden op Podium, Bemmel
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
BREStheater, Brielle
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Comedy Kitchen
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen