Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kattendans
Bergeijk
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Deurne
Deurne
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Ludens
Voorburg
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Floralis
Lisse
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Huiskamer
Weert
00:00
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Klooster
Woerden
Het Kielzog
Hoogezand
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
DNK
Assen
Diligentia
Den Haag
20:30
DeMess
Naarden
00:00
DeLaMar
Amsterdam
De Smeltkroes
Maarheeze
De Kunstgreep
Oostzaan
21:00
De Flux
Zaandam
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Stroud
Putten
C.C. Den Herd
Bladel
00:00
C.C. De Kei
Reusel
BREStheater
Brielle
Bon theater
Medemblik
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Arto Theater
Schoonhoven
14:30
Theater De Kolk
Assen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Simplon
Groningen
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
vrijdag 12 oktober 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kattendans, Bergeijk
Rayen Panday - Fenomeen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Deurne, Deurne
Jochen Otten - Troosten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 13 oktober 2018
Oldenhermanns - UNSEXED
Werftheater, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Louise Korthals - Alles is er
Theaterpand Weesp, Weesp
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Hofpoort, Coevorden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Floralis, Lisse
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Winsinghhof, Roden
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Verwachting, Ritthem
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Schalm, Veldhoven
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Omval, Diemen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Huiskamer, Weert
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Concordia, Haastrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater 't Pand, Gorinchem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Venray, Venray
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Lochem, Lochem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Posttheater, Arnhem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Posttheater, Arnhem
Sounds Niets te verliezen
Parktheater, Eindhoven
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parktheater, Eindhoven
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Leidse Schouwburg, Leiden
Matroesjka - Brainwash
Het Klooster, Woerden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Kielzog, Hoogezand
Patrick Laureij
Het Evertshuis, Bodegraven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Gashouder, Dedemsvaart
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
DNK, Assen
Yentl en de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
DeMess, Naarden
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
De Smeltkroes, Maarheeze
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kunstgreep, Oostzaan
21:00
Keihard Lachen met Anuar / Edson Da Graça / Samir Fighil
De Flux, Zaandam
20:15
Salaheddine - De Marokkaan en de media
Cultura, Ede
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Chassé Theater, Breda
20:15
Purper - Purper's Passie
C.C. Stroud, Putten
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Den Herd, Bladel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Kei, Reusel
René van Meurs - Ik beloof niks
BREStheater, Brielle
Martijn Koning - Koning van de dieren
Bon theater, Medemblik
Howard Komproe - Live on stage
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Arto Theater, Schoonhoven
zondag 14 oktober 2018
14:30
Purper - Purper's Passie
Theater De Kolk, Assen
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 15 oktober 2018
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 16 oktober 2018
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lievekamp, Oss
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater Bouwkunde, Deventer
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Powervrouwen - Guilty Pleasures
Markant Uden, Uden
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
woensdag 17 oktober 2018
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
Kiki Schippers - Waar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lievekamp, Oss
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Koornbeurs, Franeker
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Kom, Nieuwegein
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Bussel, Oosterhout
Jan Beuving - Rotatie
Theater Bouwkunde, Deventer
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Aan de Slinger, Houten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedy Night: Kees van Amstel / Kristel Zweers / Wouter Meijs / Wouter
Simplon, Groningen
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg de Lawei, Drachten