Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Meiboom
Krabbendijke
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Eendracht
Gemert
De Cammeleur
Dongen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C.C. De Kei
Reusel
C.C. De Brouckere
Torhout
C.C. De Bombardon
Heythuysen
`t Patronaat
Mierlo
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Mythe
Goes
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater 4en1
Breukelen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Posttheater
Arnhem
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Musis
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Hoftheater
Raalte
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Effenaar
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
De Poorterij
Zaltbommel
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
C.C. Nova
Wetteren
C.C. De Meent
Alsemberg
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
Toomler Theater
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater De Omval
Diemen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
vrijdag 12 april 2013
20:15
Nathalie Baartman - Prei met mij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
Posttheater, Arnhem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Roué Verveer - In zeer goede staat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Electropis
Meervaart, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Het Klooster, Woerden
Ellen Dikker - Horten en stoten
Goudse Schouwburg, Gouda
Jeroen Leenders - Geen idee
Fidei et Arti, Oudenbosch
Carolien Borgers - Happy End
De Meiboom, Krabbendijke
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Meerpaal, Dronten
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
De Harmonie, Leeuwarden
Karin Bruers - Waar was ik?
De Eendracht, Gemert
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
De Cammeleur, Dongen
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Guido Weijers - V
C.C. De Kei, Reusel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Brouckere, Torhout
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
C.C. De Bombardon, Heythuysen
zaterdag 13 april 2013
Leon van der Zanden - Rebel
`t Patronaat, Mierlo
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Zaantheater, Zaandam
Schudden - We vieren het maar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lenette van Dongen - Roedel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jasper van Kuijk - 't Kan Nie Op
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater de Tobbe, Voorburg
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Mythe, Goes
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Kampanje, Den Helder
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Bussel, Oosterhout
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Camerettten - Finaletournee
Theater 4en1, Breukelen
20:15
Acda en de Munnik - t Heerst
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Gebroeders Fretz Revolte
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Schouwburg Ogterop, Meppel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Het Park, Hoorn
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Op Sterk Water - Alfa
Posttheater, Arnhem
21:00
Begijn le Bleu / Jeroen Leenders / Joost van Hyfte
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Musis, Arnhem
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Meervaart, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Junushoff Theater, Wageningen
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Hoftheater, Raalte
Pieter Derks - Van nature
Het Veur Theater, Leidschendam
Karin Bruers - Waar was ik?
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Daniël Arends / Jan Jaap van der Wal
Effenaar, Eindhoven
Carolien Borgers - Happy End
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Poorterij, Zaltbommel
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Nova, Wetteren
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. De Meent, Alsemberg
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Berry Lussenburg - Verwhard
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 14 april 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Zaantheater, Zaandam
Het Hoogste Woord
Toomler Theater, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
maandag 15 april 2013
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 16 april 2013
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Guido Weijers - V
Theater De Omval, Diemen
Youp van 't Hek
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Plien en Bianca
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Alle dagen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nathalie Baartman - Prei met mij
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Maaspoort, Venlo
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 17 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Zaantheater, Zaandam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Thijs Kemperink
Vorstin, Hilversum
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sabine Beens - Ça bien!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ruben Nicolai - Little friday
Theater De Leest, Waalwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch