Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
't Getouw
Mol
19:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Capitole
Gent
Capitole
Gent
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Melkweg
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Podium Vlieland
Vlieland
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:15
Parktheater
Eindhoven
14:00
Werftheater
Utrecht
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
De Boodschap
Rijen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
De Boodschap
Rijen
15:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
De Kattendans
Bergeijk
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Theater De Omval
Diemen
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Prismare
Enschede
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
zaterdag 29 juni 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
't Getouw, Mol
donderdag 11 juli 2013
19:00
Bert Gabriels / Bart Cannaerts / Jeroen Leenders /
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
zaterdag 13 juli 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Capitole, Gent
zondag 14 juli 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Capitole, Gent
zaterdag 03 augustus 2013
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zaterdag 17 augustus 2013
20:00
Micha Wertheim
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
vrijdag 23 augustus 2013
20:00
Dolf Jansen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
zaterdag 24 augustus 2013
20:00
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 25 augustus 2013
20:00
Vet Kindercabaret
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
donderdag 29 augustus 2013
19:30
Stephen Lynch
Melkweg, Amsterdam
Herman van Veen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
vrijdag 30 augustus 2013
20:00
Stephen Lynch
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Katinka Polderman
Podium Vlieland, Vlieland
zaterdag 31 augustus 2013
20:00
Preken voor Eigen Parochie
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 01 september 2013
20:00
Preken voor Eigen Parochie
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Parktheater, Eindhoven
14:00
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B
Werftheater, Utrecht
woensdag 04 september 2013
20:15
Guido Weijers - V
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
donderdag 05 september 2013
20:15
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - V
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Karin Bloemen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Urbanus
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Erik van Muiswinkel
Lindenberg Theater, Nijmegen
vrijdag 06 september 2013
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Diligentia, Den Haag
20:00
Urbanus
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Dolf Jansen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Lenette van Dongen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Erik van Muiswinkel
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Guido Weijers - V
De Boodschap, Rijen
zaterdag 07 september 2013
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Ton Kas
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Guido Weijers - V
De Boodschap, Rijen
zondag 08 september 2013
15:30
Jeffrey Spalburg en Rayen Panday - Prinsjesdag
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Stefan Pop
De Kattendans, Bergeijk
Brendon Burns / Greg Shapiro
Theater PePijn, Den Haag
maandag 09 september 2013
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
De Poorterij, Zaltbommel
dinsdag 10 september 2013
20:00
Margriet Bolding
Theater De Omval, Diemen
woensdag 11 september 2013
19:30
Paradiso Comedy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Urbanus
Parktheater, Eindhoven
20:00
Lenette van Dongen
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Emilio Guzman
Werftheater, Utrecht
20:00
Youp van 't Hek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lebbis
De Poorterij, Zaltbommel
donderdag 12 september 2013
20:00
Katinka Polderman
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Urbanus
Parktheater, Eindhoven
20:00
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
20:00
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
20:15
Lebbis
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Lenette van Dongen
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Emilio Guzman
Werftheater, Utrecht
20:00
Youp van 't Hek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Dolf Jansen
Theater Ludens, Voorburg
vrijdag 13 september 2013
20:00
Lebbis
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Katinka Polderman
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Dolf Jansen
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Erik van Muiswinkel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Guido Weijers - V
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Youp van 't Hek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen
De Poorterij, Zaltbommel
zaterdag 14 september 2013
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Speeldoos, Baarn
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Martijn Koning
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Comedy Night: Stefan Pop + Tim Fransen
Effenaar, Eindhoven
20:00
De Hyena's
Prismare, Enschede
20:30
Guido Weijers - V
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Erik van Muiswinkel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Javier Guzman
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Thomas van Luyn
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Emilio Guzman
Lindenberg Theater, Nijmegen
maandag 16 september 2013
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Diligentia, Den Haag
dinsdag 17 september 2013
Jeff Dunham
Sportpaleis, Antwerpen
woensdag 18 september 2013
20:00
Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeff Dunham
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Jeroen Leenders
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Martijn Koning
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Lenette van Dongen
De Muze, Noordwijk
20:00
Erik van Muiswinkel
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Urbanus
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Dolf Jansen
Het Klooster, Woerden
donderdag 19 september 2013
20:00
Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lebbis
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Jeroen Leenders
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Guido Weijers - V
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Thomas van Luyn
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Lenette van Dongen
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Urbanus
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Dolf Jansen
De Poorterij, Zaltbommel
vrijdag 20 september 2013
Joe Eagan / Paul Myrehaug / Peter White / Sand Van
Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Je Het Weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Martijn Koning
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lebbis
Musis, Arnhem
20:00
Erik van Muiswinkel
Posttheater, Arnhem
20:00
Thomas van Luyn
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Lenette van Dongen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk