Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
C.C. Palethe
Overpelt
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater Grenedeer
Gronsveld
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Podium heino
Heino
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
De Boodschap
Rijen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Klein Theater
Dinxperlo
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Hof 88
Almelo
De Reggehof
Goor
20:15
Meervaart
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:15
Bon theater
Medemblik
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Singer Theater
Laren
14:30
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:00
Agora Theater Druten
Druten
14:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
RASA
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
't Bierhuys
Woerden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Fiji
Amersfoort
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Oosterpoort
Groningen
vrijdag 30 januari 2015
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
De Muze, Noordwijk
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Figi Theater, Zeist
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
C.C. Palethe, Overpelt
20:15
Mark van de Veerdonk
De Weijer, Boxmeer
20:00
Max van den Burg - Amok
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Wilminktheater, Enschede
20:00
Oeloek - Prille Roest
Theater Grenedeer, Gronsveld
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Agnietenhof, Tiel
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Schudden - Perrongeluk
Theater de Mythe, Goes
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Podium heino, Heino
zaterdag 31 januari 2015
20:15
André Manuel - Het Geval Apart
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
De Boodschap, Rijen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - Carte Blanche
De Kattendans, Bergeijk
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Klein Theater, Dinxperlo
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Theater De Veste, Delft
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Theater De Omval, Diemen
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Theater Hof 88, Almelo
Henry van Loon | Sluimer
De Reggehof, Goor
20:15
Jan J. Pieterse, Gerard van Maasakkers e.a. | Club Sandwich Brabant
Meervaart, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Gigant, Apeldoorn
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Max van den Burg - Amok
BaronTheater, Opende
20:15
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Wilminktheater, Enschede
20:00
Nathalie Baartman - Louter
De Meerpaal, Dronten
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding
Bon theater, Medemblik
20:00
Oeloek - Prille Roest
Zaantheater, Zaandam
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Diligentia, Den Haag
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Schudden - Perrongeluk
Posttheater, Arnhem
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Voor De Prijzen en De Roem
Singer Theater, Laren
zondag 01 februari 2015
14:30
Ali B beken(d)t
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Agora Theater Druten, Druten
maandag 02 februari 2015
14:00
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Wilminktheater, Enschede
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
RASA, Utrecht
dinsdag 03 februari 2015
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (premiere)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Wilminktheater, Enschede
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rayen Panday - Vrijspraak
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Urbanus Zelf!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Vrouwen willen maar 1 ding
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 04 februari 2015
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (premiere)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Comedy Inc.
't Bierhuys, Woerden
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Dario di Mango / Hans Heuvelman / Maarten van Norren / MC Marco Penose
Fiji, Amersfoort
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Hans Liberg - ATTACCA
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Jan Rot - Kampvuur
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Wilminktheater, Enschede
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Theater De Veste, Delft
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Chassé Theater, Breda
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
van Beresteyn, Veendam
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater De Boerderij, Huizen
donderdag 05 februari 2015
20:00
Ali B beken(d)t
Theater de Mythe, Goes
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Anne Jan Toonstra - Oi
De Oosterpoort, Groningen