Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Perron
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Papenstraattheater
Zwolle
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Zaantheater
Zaandam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
WORM
Rotterdam
Theater De Kolk
Assen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
De Meerpaal
Dronten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Perron
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
Theater Dreumel
Dreumel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Hoftheater
Raalte
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Omval
Diemen
Theater Idea
Soest
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Pook
Oostknollendam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Klooster
Woerden
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Walhalla
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater Achterom
Hilversum
Kantine Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater De Kolk
Assen
BREStheater
Brielle
Diligentia
Den Haag
BaronTheater
Opende
Werftheater
Utrecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Kolk
Assen
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
15:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Hofman
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Muzeval
Emmen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Openbare Bibliotheek Amsterdam
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Muze
Noordwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater RhederArt
Dieren
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Tuin
Leusden
donderdag 01 oktober 2015
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Perron, Amsterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Werftheater, Utrecht
Kasper van Kooten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Mark van de Veerdonk - TOF
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater 't Speelhuis, Helmond
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Papenstraattheater, Zwolle
Piepschuim - Op recept (reprise)
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Rayen Panday - Vrijspraak
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
vrijdag 02 oktober 2015
André Manuel - Het geval apart
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Baby Dee / Broeder Dieleman
WORM, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Kolk, Assen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Walhalla, Rotterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Meerpaal, Dronten
20:00
Huub Stapel - MV²
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Perron, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Katinka Polderman
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Diligentia, Den Haag
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater Dreumel, Dreumel
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Schouwburg de Lawei, Drachten
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Hoftheater, Raalte
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater De Omval, Diemen
zaterdag 03 oktober 2015
Alex Roeka - Voort!
Theater Idea, Soest
20:30
André Manuel
Theater de Kom, Nieuwegein
André Manuel - Het geval apart
Pook, Oostknollendam
20:30
De Partizanen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Het Klooster, Woerden
Dorine Wiersma
Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Walhalla, Rotterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Huub Stapel - MV²
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Achterom, Hilversum
Kasper van Kooten
Kantine Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Kolk, Assen
Lebbis - De Paardenpoetser
BREStheater, Brielle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Diligentia, Den Haag
Mark van de Veerdonk - TOF
BaronTheater, Opende
Martijn Koning - Koning van de Lach
Werftheater, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Spiegel, Zwolle
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Kolk, Assen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
zondag 04 oktober 2015
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Lindenberg Theater, Nijmegen
maandag 05 oktober 2015
20:00
Greg Shapiro
Hofman, Utrecht
dinsdag 06 oktober 2015
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Daniël Arends - Carte Blanche
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 07 oktober 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Cabaretteketet
Posttheater, Arnhem
20:00
Daniël Arends
Theater de Spiegel, Zwolle
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Muzeval, Emmen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kasper van Kooten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - De HIK
Openbare Bibliotheek Amsterdam, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 08 oktober 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Daniël Arends
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Muze, Noordwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater RhederArt, Dieren
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van Kooten
Theater De Tuin, Leusden