Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Toestanden op Podium
Bemmel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
BREStheater
Brielle
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater De Kolk
Assen
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Diligentia
Den Haag
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Sneek
Sneek
Toestanden op Podium
Bemmel
Parktheater
Eindhoven
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Wilminktheater
Enschede
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Wilminktheater
Enschede
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Veste
Delft
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Spant!
Bussum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Maaspoort
Venlo
20:00
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Wilminktheater
Enschede
20:00
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Chassé Theater
Breda
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Posthuis Theater
Heerenveen
Het Veur Theater
Leidschendam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Hoftheater
Raalte
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Rex
Mol
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
zaterdag 13 februari 2016
Kasper van Kooten
Theater de Bussel, Oosterhout
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater Walhalla, Rotterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Toestanden op Podium, Bemmel
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Veur Theater, Leidschendam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Storm, Winterswijk
Soundos - Geboren met ervaring
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
BREStheater, Brielle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Kolk, Assen
Ton Kas - JABROER
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Het Raam, Hillegom
zondag 14 februari 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Harmonie, Leeuwarden
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Sneek, Sneek
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Toestanden op Podium, Bemmel
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Parktheater, Eindhoven
maandag 15 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Het LOO, Tessenderlo
dinsdag 16 februari 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Parktheater, Eindhoven
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
woensdag 17 februari 2016
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Venray, Venray
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
Cabarestafette
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Cameretten Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
20:00
Daniël Arends
Theater Harderwijk, Harderwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Johan Goossens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Meenthe, Steenwijk
Kommil Foo
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Murth Mossel - Voors en tegens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Posttheater, Arnhem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Ronald Goedemondt
Spant!, Bussum
Roué Verveer - Op het laatste moment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maaspoort, Venlo
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Zaantheater, Zaandam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 18 februari 2016
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Veste, Delft
20:15
Anne Jan Toonstra
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
20:00
Daniël Arends
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Leest, Waalwijk
Dorine Wiersma
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Droog Brood
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Maaspoort, Venlo
20:00
Intouchables
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Maaspoort, Venlo
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van Kooten
Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Posthuis Theater, Heerenveen
Murth Mossel - Voors en tegens
Het Veur Theater, Leidschendam
Nathalie Baartman - Louter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Reijn en Goed
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Hof 88, Almelo
Roué Verveer - Op het laatste moment
Hoftheater, Raalte
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Cpunt Theater, Hoofddorp
Soundos - Geboren met ervaring
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Tim Fransen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Rex, Mol
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
vrijdag 19 februari 2016
Ali B - Je Suis Ali
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
André Manuel
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Appels met Peren
Theater de Kampanje, Den Helder
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Veur Theater, Leidschendam