Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Ins Blau
Leiden
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Toestanden op Podium
Bemmel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Sneek
Sneek
Toestanden op Podium
Bemmel
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Wilminktheater
Enschede
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Concordia
Enschede
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Chassé Theater
Breda
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Veur Theater
Leidschendam
Hoftheater
Raalte
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Rex
Mol
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
20:00
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Harmonie
Leeuwarden
zaterdag 13 februari 2016
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
Kasper van Kooten
Theater de Bussel, Oosterhout
Alex Roeka - Voort!
Theater De Kolk, Assen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Kolk, Assen
20:00
Daniël Arends
Theater de Mythe, Goes
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Het Raam, Hillegom
Comedy Kitchen
Theater Hofpoort, Coevorden
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Ins Blau, Leiden
21:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater Walhalla, Rotterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Toestanden op Podium, Bemmel
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Daglicht
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 14 februari 2016
00:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Parktheater, Eindhoven
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Sneek, Sneek
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Toestanden op Podium, Bemmel
maandag 15 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Het LOO, Tessenderlo
dinsdag 16 februari 2016
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Fulcotheater, IJsselstein
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Parktheater, Eindhoven
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
woensdag 17 februari 2016
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Meenthe, Steenwijk
Cabarestafette
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Johan Goossens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Ronald Goedemondt
Spant!, Bussum
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Cameretten Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Kom, Nieuwegein
Kommil Foo
Theater De Veste, Delft
20:00
Daniël Arends
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Roué Verveer - Op het laatste moment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Murth Mossel - Voors en tegens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Zaantheater, Zaandam
donderdag 18 februari 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Cpunt Theater, Hoofddorp
Reijn en Goed
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Maaspoort, Venlo
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Maaspoort, Venlo
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
Murth Mossel - Voors en tegens
Het Veur Theater, Leidschendam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Hoftheater, Raalte
20:30
Droog Brood
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Posthuis Theater, Heerenveen
Nathalie Baartman - Louter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Tim Fransen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Rex, Mol
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Soundos - Geboren met ervaring
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kasper van Kooten
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Intouchables
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Veste, Delft
20:15
Anne Jan Toonstra
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Hof 88, Almelo
Dorine Wiersma
Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
20:00
Daniël Arends
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 19 februari 2016
Kasper van Kooten
Agnietenhof, Tiel
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Agora Theater Druten, Druten
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Harmonie, Leeuwarden