Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Klooster
Woerden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultura
Ede
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Omval
Diemen
Theater de Bussel
Oosterhout
Spant!
Bussum
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Perron-3
Rosmalen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Kielzog
Hoogezand
Figi Theater
Zeist
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
20:30
Cacaofabriek
Helmond
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Theater Posa
Lelystad
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Podium Hoge Woerd
De Meern
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
15:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
donderdag 20 december 2018
20:00
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:15
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Alex Ploeg Ultimatum
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Klooster, Woerden
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Stefano Keizers - Erg Heel
Deventer Schouwburg, Deventer
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Martijn Kardol - Bang
Cultura, Ede
Patrick Laureij
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
vrijdag 21 december 2018
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Willem, Papendrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Omval, Diemen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Bussel, Oosterhout
Maartje & Kine - Vibrato
Spant!, Bussum
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Purper - Purper's Passie
S.C.C. De Enck, Oirschot
Jan Beuving - Rotatie
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Martijn Kardol - Bang
Perron-3, Rosmalen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
20:00
Victor Luis van Es - Stille Strijd
Markant Uden, Uden
Johan Goossens - Vlam
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Kennemer Theater, Beverwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Anne-Marie Jung - Ram
Het Kielzog, Hoogezand
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Figi Theater, Zeist
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kattendans, Bergeijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
20:30
Comedy Night - Stand Up Comedy In De Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Freek de Jonge - De Suppoost
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 22 december 2018
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Zaantheater, Zaandam
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater Posa, Lelystad
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Harderwijk, Harderwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Omval, Diemen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Kardol - Bang
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Schaffelaartheater, Barneveld
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Podium Hoge Woerd, De Meern
William Boeva - Reset
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Munttheater, Weert
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Markant Uden, Uden
Freek de Jonge - De Suppoost
Leidse Schouwburg, Leiden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Junushoff Theater, Wageningen
Louise Korthals - Alles is er
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Flint, Amersfoort
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Diligentia, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
Deventer Schouwburg, Deventer
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Stand-up Comedy Show
Comedy Cafe, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
zondag 23 december 2018
15:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Goudse Schouwburg, Gouda
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
maandag 24 december 2018
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
woensdag 26 december 2018
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 27 december 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Cameretten: Finalistentournee 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 28 december 2018
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:30
Cameretten - Finalistentour 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
oudejaar Javier Guzman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 29 december 2018
William Boeva - Reset
Zaantheater, Zaandam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Mo Hersi OudejaarsConference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam