Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
00:00
De Weijer
Boxmeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
14:00
Grand Theatre
Groningen
15:00
Grand Theatre
Groningen
17:00
Grand Theatre
Groningen
15:00
Puddingfabriek
Groningen
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schuur
Haarlem
Boom Chicago
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater de Beun
Heiloo
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Wilminktheater
Enschede
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Het spectrum
Schijndel
Goudse Schouwburg
Gouda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater De Veste
Delft
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
Metropool
Hengelo
Theater De Veste
Delft
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Theater Concordia
Enschede
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Wilminktheater
Enschede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Munttheater
Weert
20:00
Theater Idea
Soest
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Meervaart
Amsterdam
00:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Theater Carrousel
Ommen
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
zaterdag 05 oktober 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Sara Kroos - Verte
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Weijer, Boxmeer
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Urbanus
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 06 oktober 2019
14:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
15:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
17:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
15:00
Tex de Wit
Puddingfabriek, Groningen
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Leidse Schouwburg, Leiden
maandag 07 oktober 2019
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 08 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Hehobros
Schuur, Haarlem
Jen Kirkman
Boom Chicago, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Beun, Heiloo
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
woensdag 09 oktober 2019
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Best of... Ton Kas
Parktheater, Eindhoven
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Hof 88, Almelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Posttheater, Arnhem
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Omval, Diemen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het spectrum, Schijndel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater De Veste, Delft
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
donderdag 10 oktober 2019
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Chassé Theater, Breda
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Best of... Ton Kas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater De Veste, Delft
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Enge Buren - BASTA!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Hehobros
Theater Concordia, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Ervaring
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Munttheater, Weert
20:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Idea, Soest
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Comedy Club Haug, Rotterdam
Sara Kroos - Verte
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Urbanus
Theater 't Speelhuis, Helmond
vrijdag 11 oktober 2019
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Aan de Slinger, Houten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Comedy club Snek
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Daan Boom - De Eerste
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Daniël Arends
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
De Lama's
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
De Patrizanen - Het leven an sich
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Enge Buren - BASTA!
Fransche School Culemborg, Culemborg
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Diligentia, Den Haag
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Hehobros
Theater Hof 88, Almelo
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agnietenhof, Tiel
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Carrousel, Ommen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kommil Foo - Oogst
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Ervaring
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede